فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «اینجا... ایران» با موضوع اجتماعی تدوین می‌شود

  ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  تعداد نظر :(#)

  «اینجا... ایران» با موضوع اجتماعی تدوین می‌شود


  با بازی ضیغمی، آقایی، حمیدی و...

 • «اینجا... ایران» به کارگردانی حسن ناظر و نویسندگی پیمان عباسی فیلم ویدئویی است که طی هفته گذشته تصویربرداری‌اش در تهران به پایان رسیده و هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد. تدوین فیلم توسط کارگردان انجام می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌ها تا اواسط ماه جاری تدوین فیلم به پایان خواهد رسید.

  بنابراین گزارش، تصویربرداری این فیلم به طور کامل در تهران و در لوکیشن‌هایی چون بیمارستان، بازار، شهرک غرب، لاله‌زار و چند خیابان در مرکز شهر انجام شده است.

  در این فیلم امیر آقایی، نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی و همایون ارشادی و (با حضور افتخاری) مهدی سلوکی، امیرحسین مدرس، محمد عمرانی، مهران رجبی، بهرام ابراهیمی، رضا آحادی، فریبا طالبی، مجید شهریاری به همراه هنرمند خردسال رایا رحیمی‌پور بازیگران اصلی این فیلم هستند.


  «اینجا... ایران» روایتگر زندگی فرهاد (آقایی) است که برای درمان دخترش به پول زیادی احتیاج دارد و حاضر است برای تهیه این پول هر چیزی را بفروشد... .

  گروه تولید این فیلم هم اکنون فرم حضور در جشنواره فیلم فجر سال جاری را تکمیل کرده‌اند و فیلم نیز قرار است برای نمایش در این فستیوال، تبدیل به نسخه 35 میلیمتری شود.

  تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

  کارگردان: حسن ناظر/ نویسنده: پیمان عباسی/ مدیر تصویربرداری: امیر کریمی/ طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری/ طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده/ مدیر صدابرداری: ابراهیم ایرج‌زاد/ انتخاب بازیگران، مدیر تولید و برنامه ریز: شکیل مظفری/ مشاور رسانه‌ای: امین داداشی/ جانشین تولید: حمیدرضا صفایی/ مجری طرح: آرش پولادخان/ مدیر تدارکات: فریبرز دهقان‌پور

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام