فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • روایت «امین حیایی» از نقش ناخدا در «مروارید‌های خلیج فارس»

  ۱۳۹۲/۰۸/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  روایت «امین حیایی» از نقش ناخدا در «مروارید‌های خلیج فارس»


  امین حیایی در خصوص ایفای نقش ناخدا محمدی در فیلم سینمایی «مروارید‌های خلیج فارس» گفت: بازی در نقش فرمانده نیروی دریایی تجربه بسیار متفاوت و ارزشمندی برای من بود.

 • امین حیایی : بازی در «مروارید‌های خلیج فارس» تجربه بسیار خوبی برای من بود به این دلیل که برای نخستین بار در نقش ناخدای یک ناوچه جنگی ایفای نقش کردم که در موقعیت‌های خیلی خاصی قرار می‌گیرد و بازی در چنین موقعیت‌هایی برای من بسیار جالب بود.

  وی افزود: جدای از قصه و خط داستان جذاب «مروارید‌های خلیج فارس» گروه بسیار حرفه‌ای و صمیمی داشتیم که از نظر اخلاقی و کاری دوستان بسیار حرفه‌ای پیدا کردم و بخصوص با تجربه کار با آقای مرتضی غفوری به عنوان مدیر فیلمبرداری لذت بخش بود.

  حیایی ادامه داد: حسین قاسمی جامی نیز به عنوان کارگردان انسان بسیار خوب و کاربلدی بود و در مجموع با توجه به اینکه نقش بسیار نو و جذابی را تجربه می‌کردم از حضور در ین فیلم بسیار راضی هستم.

  این بازیگر سینما با اشاره به پایان بازی‌اش در «مروارید‌های خلیج فارس» گفت: این فیلم براساس یک داستان واقعی که اوایل جنگ اتفاق افتاد و ناوچه جوشن با ناو آمریکایی وارد یک جنگ نابرابر شد و نیروهای آن تا پای جان مبارزه کرده‌اند ساخته شده است که حضور در چنین فیلمی تجربه جذابی برای من بود که مجموعا 20 روز کاری در این فیلم حضور داشتم که بخشی از کار در خشکی و بخشی دیگر بر روی آب فیلمبرداری شد.

  براساس این گزارش، در خلاصه داستان «مروارید‌های خلیج فارس» آمده است: در شب عروسی دختر سرگرد هادی فرمانده سابق تکاوران نیروی دریایی با پسر شهید ناخدا محمدی، سرگرد هادی متوجه می‌شود که داماد به محل شهادت پدرش رفته است. هادی برای پیدا کردن او به محل مورد نظر می‌رود اما...

  امین حیایی در نقش ناخدا محمدی (ناخدای ناوشکن جوشن)، هادی ساعی در نقش هادی (فرمانده تکاوران نیروی دریایی) و افسانه بایگان در نقش زهرا(همسر ناخدا محمدی) از بازیگران اصلی «مروارید‌های خلیج فارس» هستند.

  فهرست برخی از عوامل این فیلم عبارتند از: حسین قاسمی جامی(نویسنده و کارگردان)، سید مرتضی حسینی (ناظر کیفی)، منوچهر فضلی (مجری طرح)، مریم طالبی(مدیر تولید)، علیرضا شمس شریفی(دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، مرتضی غفوری(مدیر فیلمبرداری)، ایمان امیدواری( طراح گریم)، سعید بجنوردی(صدابردار)، محمد جواد شریفی راد(طراحی و اجرای جلوه‌های ویژه میدانی)،محسن غلامی( طراحی و اجرای صحنه)، سید احمدرضا شجاعی(عکاس)، داود جلالی (روابط عمومی) و داود حیدری(تهیه‌کننده).

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام