فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلمبرداری «شیار ۱۴۳» وارد مرحله پایانی شد

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۵
  تعداد نظر :(#)

  فیلمبرداری «شیار ۱۴۳» وارد مرحله پایانی شد


  فیلمبرداری فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار وارد مرحله چهارم و پایانی شد. علی‌اصغر پورمحمدی با حضور در پشت صحنه فیلم از زارعی، احمدی، عباسی و دیگر عوامل سازنده فیلم تقدیر کرد.
  خبرگزاری فارس: فیلمبرداری «شیار ۱۴۳» وارد مرحله پایانی شد.

 • فیلمبرداری فیلم «شیار 143» در حال انجام است و وارد فاز پایانی شد.

  تاکنون حدود 70 درصد از فیلمبرداری فیلم انجام شده و ظرف ده روز آینده فیلمبرداری به پایان می رسد .با فیلمبرداری سکانس‌هایی مربوط به حضور الفت در معدن مس سرچشمه ، فاز سوم این فیلم به پایان رسید و تولید این پروژه سخت سینمایی وارد مرحله پایانی شد. ظرف چند روز آینده صحنه‌های مربوط به جبهه با بازی جواد عزتی، مهران احمدی و حسام بیگدلو فیلمبرداری خواهد شد.

  علی اصغر پورمحمدی قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پشت صحنه فیلم دیدار و از عوامل این فیلم تقدیر کرد. علی اصغر پورمحمدی طی سخنانی با اشاره به سابقه نویسندگی نرگس آبیار، مسیر طی شده حرفه‌ای کارگردان این فیلم را مسیری درست و رو به جلو خواند و با تقدیر از عوامل فیلم از جمله مریلا زارعی، مهران احمدی و گلاره عباسی ابراز امیدواری کرد که این مسیر همچنان ادامه پیدا کند و عاملی برای اعتلای سینمای متعهد شود.

  وی با اشاره به سوابق فرهنگی آبیار به حضور زنان در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حضور هر سردار و سربازی در جبهه‌های جنگ وابسته به حضور چند زن در نقش مادر، همسر و خواهرشان بود و باید خوشحال بود که یک زن، کارگردانی فیلمی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس را برعهده گرفته است.

  قائم مقام وزیر ضمن تقدیر از عوامل فیلم، به طور ویژه از مریلا زارعی، بازیگر اول این فیلم تقدیر کرد و با تاکید بر وجه اخلاقی و متعهدانه فیلم خطاب به این بازیگر در قالب لوح تقدیر، نوشت: «هیچ عنصری به اندازه اعتماد، حافظ اصالت یک جامعه نخواهد بود؛ علی الخصوص از ناحیه آنان که در گروه قابل اعتنای الگو شدن قرار دارند. خوشحالم که باخبر شدم سرکار عالی در تمام ایام ماه مبارک، در پروژه «شیار 143»و در نقش اول مادر شهید جاویدالاثری ایفاء اثر می‌کردید؛ در حالیکه خود را مقید به صوم و صلات می‌دانستید و با خویشتن خویش در خلوت جان، ملاقات می‌کردید! "و ما خلقت الجن و الانس الّا لیعبدون" آنکه ما را برای عبادت می‌خواست، نه به نیاز نیایش که به ناز سعادت می‌خواست. وجود امثال شما امید سلامت مضاعف را در سینمای متعهد مژده میدهد و در مسیر جوانان هنردوست و هنرمندان جوان، همواری راه ایمان را، نشانه می‌نهد. برایتان از خداوند سبحان اجری در خور مؤمنان آرزو می‌کنم.»

  در فیلم «شیار »143» ساخته نرگس آبیار برای اولین بار در سینمای ایران گروه در معدن مس سرچشمه صحنه هایی را به تصویر کشیدند. در حال حاضر گروه تولید به مدیریت محمد یمینی و گروه صحنه و لباس به مدیریت کامیاب امین عشایری مشغول آماده‌سازی لباس‌ها و لوکیشن‌ها و ابزار‌های مورد نیاز برای پایان فیلمبرداری هستند.

  فیلمبرداری «شیار 143» تازه ترین ساخته نرگس آبیار چندی پیش طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مس سرچشمه رفسنجان آغاز شد. طبق برآورد بهزاد هاشمی مجری طرح، مرحله فیلمبرداری این پروژه تا 10 روز دیگر ادامه خواهد داشت.

  «شیار 143» توسط ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی تهیه شده است و بازیگرانی چون مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی ،جواد عزتی، حسام بیگدلو، یداله شادمانی،زهرا مرادی،سامان صفاری،محیا دهقانی... به ایفای نقش می پردازند.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام