فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • احتمال نمایش «سیزده» در جشنواره کودک

  ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  احتمال نمایش «سیزده» در جشنواره کودک


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سیزده» از احتمال نمایش این فیلم در جشنواره فیلم کودک خبر داد.

 • سعید سعدی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به مضمون و محتوای فیلم سینمایی «سیزده» احتمال دارد تا نخستین نمایش این فیلم در جشنواره کودک باشد.

  وی افزود: این فیلم مدتی است که مراحل فنی فنی خود را به طور کامل به پایان رسانده و هم اکنون آماده نمایش است که با توجه به مضمون ان احتمال دارد برای نخستین بار در جشنواره کودک به نمایش در بیاید.

  سعدی ادامه داد: اگر فیلم در جشنواره کودک نمایش داده نشود به طور حتم برای نمایش در جشنواره فجر امسال برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

  براساس این گزارش، در خلاصه داستان «سیزده« آمده است:پسر 13 ساله‌ای است در سن رشد، پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند. او به دلیل تنهایی و عقده‌هایی که برایش به وجود آمده به جوان های بزرگتر از خودش پناه می‌برد و این باعث تغییر و تحولی در وی می‌شود که هویت واقعی و اصلی او را تغییر می دهد و ...

  امیر جعفری، مهران احمدی، آزاده صمدی، ریما رامین‌فر، امیر جدیدی، و ویشکا آسایش در دومین فیلم سیدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. هومن سیدی پیش از این فیلم کارگردانی فیلم «آفریقا» را بر عهده داشت که در بخش ویدئویی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و مورد استقبال منتقدین و مخاطبان قرار گرفت.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام