فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • احمدی : شرایط تولید در ترکیه فراهم نشد

  ۱۳۹۲/۰۳/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  احمدی : شرایط تولید در ترکیه فراهم نشد


  محمد احمدی با اشاره به تغییر فیلمنامه گفت:فیلمنامه اولیه به گونه‌ای طراحی شده بود که بخشی از فیلم در ترکیه می‌گذشت که به دلیل مشکلاتی در تولید و هزینه‌های بالا مجبور شدیم فیلمنامه را تغییر دهیم .

 • «محمد احمدی» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: هنوز به صورت رسمی پیش تولید فیلم را آغاز نکردیم و تلاش می‌کنیم با جلساتی که در روزهای آتی خواهیم داشت وضعیت تولید فیلم را پیگیری کنیم.

  وی درباره تغییراتی که در فیلمنامه صورت گرفته است گفت: فیلمنامه اولیه به گونه‌ای طراحی شده بود که بخشی از فیلم در خارج از کشور می‌گذشت که به دلیل مشکلاتی در تولید و هزینه‌های بالا مجبور شدیم فیلمنامه را تغییر دهیم . به همین دلیل نام فیلم هم به «دو ساعت بعد، مهرآباد» تغییر یافت. بخش هایی از فیلم در تهران و بخش هایی در قشم جلوی دوربین خواهد رفت.

  وی در ادامه گفت: از سال گذشته تغییراتی در فیلمنامه بوجود آمد و برخی از اتفاقاتی که در ترکیه قرار بود رخ دهد در قشم سپری می‌شود. تلاش می‌کنیم تا با فراهم آوردن شرایط تولید هرچه زودتر فیلم را جلوی دوربین ببریم.

  بنابراین گزارش محمد احمدی در این فیلم علاوه بر تهیه کنندگی مدیریت فیلمبرداری را نیز برعهده دارد و نویسندگی و کارگردانی فیلم برعهده علیرضا فرید خواهد بود. داستان فیلم حول محور زنی است که مشکلی برای او به وجود می‌آید.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام