فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • لیلا حاتمی عضو هیأت داوران جشنواره کن شد

  ۱۳۹۳/۰۲/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  لیلا حاتمی عضو هیأت داوران جشنواره کن شد


  برگزارکنندگان شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن اعضای هیأت داوران جشنواره امسال را در حالی اعلام کردند که نام لیلا حاتمی نیز در این میان به چشم می‌خورد.

 • شصت و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن امسال در حالی برگزار می‌شود که «جین کمپیون»، فیلمساز برنده نخل طلای کن، ریاست هیأت داوران بخش مسابقه جشنواره امسال را به عهده دارد.

  رسانه‌های غربی، برگزارکنندگان این دوره از رقابت‌ها، ساعاتی پیش اسامی دیگر اعضاء این هیأت را به شرح زیر اعلام کرد: «لیلا حاتمی»، بازیگر ایرانی، «ویلم دافوئه»، بازیگر هالیوودی، «سوفیا کاپولا»، کارگردان آمریکایی، «کارول بوکت»، بازیگر فرانسوی، «دو-یئونجئون»،بازیگر کره جنوبی، «گائل گارسیا برنال»، بازیگر، «ژان‌که جیا»، کارگردان چینی و «نیکولاس ویدینگ رفن»، کارگردان دانمارکی.

  «کاپولا» و «ویندینگ رفن»، از جمله چهره‌های همیشگی فرش قرمز جشنواره کن هستند، «رفن» سال 2011 جایزه بهترین کارگردانی را از جشنواره کن دریافت کرد و سال گذشته نیز با فیلم «تنها خدا می‌بخشد» در بخش مسابقه حضور یافت ولی موفقیتی کسب نکرد.

  «کاپولا»، کارگردان برنده اسکار نیز آخرین بار سال گذشته با فیلم «حلقه دزدان» بخش جنبی نوعی نگاه را افتتاح کرد.

  «دافوئه»، بازیگر آمریکایی که تاکنون دو بار نامزد جایزه اسکار بوده، آخرین بار سال 2009 با بازی در فیلم «فون تریه» در جشنواره کن حضور یافت.

  «برگزارکنندگان جشنواره کن طی بیانیه‌ای اعلام کردند: همواره سعی شده تا جشنواره کن با دیدگاهی جهانی و بین‌المللی برگزار شود، و در همین راستا «کمپیون» با 8 چهره‌ شاخص از سینمای جهان، از چین، کره، دانمارک، ایران، ایالات متحده آمریکا، فرانسه و مکزیک احاطه شده است.


  منبع
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام