فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • صفاری: «از تهران تا بهشت» با پایان‌بندی جدید پائیز اکران می‌شود

  ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  صفاری: «از تهران تا بهشت» با پایان‌بندی جدید پائیز اکران می‌شود


  کارگردان فیلم سینمایی «از تهران تا بهشت» از اعمال اصلاحیه بر روی این فیلم توسط ارشاد و اکران در فصل پائیز خبر داد.

 • ابوالفضل صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان اکران عمومی «از تهران تا بهشت» گفت: برای اینکه بتوانیم پروانهئ نمایش فیلم را بگیریم باید برخی اصلاحات اعمال شده توسط ارشاد را انجام دهیم که البته چندان جدی نیست و لطمه‌ای به روند فیلم وارد نمی‌کند.

  وی افزود: من این فیلم را براساس یک ایدئولوژی خاص و دفاع از تفکر ایرانی- اسلامی ساختم که تا یک هفته دیگر نیز اصلاحات فیلم به طور کامل به پایان خواهد رسید

  این کارگردان جوان سینما ادامه داد: بعد از جشنواره فیلم فجر پایان بندی فیلم را تغییر دادیم و پس از دریافت پروانه نمایش فیلم را در فصل پائیز اکران خواهیم کرد.

  صفاری همچنین در خصوص میزان استقبال مخاطبان رد صورت اکران عمومی «از تهران تا بهشت» گفت: این فیلم تاکنون در چندین جشنواره خارجی حضور داشته که مورد توجه واقع شده و ترکیب بازیگران خوبی نیز دارد و با این شرایط فکر می‌کنم در اکران عمومی اتفاقات خوبی برای فیلم رخ خواهد داد.

  براساس این گزارش، داستان «از تهران تا بهشت» در باره زندگی غزال،زن جوانی است که به دلیل اختلاف با همسرش دچار چالش شده و رو به فروپاشی است.مرد زن را ترک می کند و زن در جستجویی به دنبال شوهر،مسیری نماد گون را طی می‌کند و در این سیر و سلوک به حقیقت ماجرا پی می‌برد.

  مهناز افشار،جعفر والی،علیرضا خمسه،مهران احمدی،سید صدرا یوسفی،فرزین صابونی،اشکان صفاری،شبنم فرشاد جو، مسعود مهرگان ،مهدی عباسی،سروش طاهری،علی باقری،نازنین پور حدادی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام