فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مسعود كيميايي قيد «خائن‌كشي» را زد

  ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  مسعود كيميايي قيد «خائن‌كشي» را زد


  پرونده پروژه «خائن‌كشي» بسته شد

 • فيلم مسعود كيميايي به دليل فراهم نشدن سرمايه ناچار شد قيد ساخت فيلم «خائن‌كشي» را بزند. «خائن‌كشي» كه داستانش در دهه 30 مي‌گذرد براي توليد نيازمند بودجه‌اي ميلياردي است كه با توجه به بضاعت بخش خصوصي و عدم حمايت دولت از فيلمسازان مستقل، پرونده اين پروژه بسته شد.

  مسعود كيميايي از ابتداي سال قصد ساخت فيلم تازه‌اي را داشت اما هر كدام از فيلمنامه‌هاي مورد نظر اين فيلمساز دچار مشكلاتي شدند. «دست تنها» با مخالفت اداره نظارت و ارزشيابي در مرحله پيش توليد متوقف ماند و به جاي اين پروژه كه فيلمي ارزان و خياباني بود براي فيلم پر هزينه «تبعيد سايه‌ها» پروانه صادر شد. به همان دلايلي كه «تبعيد سايه‌ها» از سه سال پيش جلوي دوربين نرفته بود، امسال هم اين پروژه فاخر كه بخش‌هايي از آن بايد در روسيه فيلمبرداري شود، ساخته نشد. پس از اين ماجرا كيميايي براي فيلمنامه تازه‌اي به نام «خائن‌كشي» درخواست پروانه داد و اين بار مشكل سرمايه، مانع توليد اين فيلم شد. ظاهراً كيميايي اين روزها نگارش فيلمنامه تازه‌اي را آغاز كرده تا در سال 92 فيلم بسازد. در پي تماس خبرنگار «باني فيلم» با مسعود كيميايي، خالق «گوزن‌ها» اعلام كرد فعلاً تمايلي به صحبت درباره پروژه «خائن‌كشي» ندارد. و دادن اطلاعات درباره فيلم تازه‌اش را نيز با توجه به اينكه تازه نگارش فيلمنامه‌اش آغاز شده، موكول به زمان ديگري كرد.

  مهر نيز در خبري چنين آورده است: هرچند مسعود کیمیایی اواسط آبان ماه اعلام کرد که به زودی پیش‌تولید فیلم جدید خود را نام خائن‌کشی آغاز می‌کند و بعد هم به سرعت آن را جلوی دوربین می‌برد، اما همچنان زمان فیلمبرداری این اثر سینمایی مشخص نیست. شنیده‌ها حاکی از آن است که آغاز تولید این فیلم تا پایان سال 91 منتفی است. البته با توجه به گفته کیمیایی، وی برای ساخت خائن‌کشی نیازمند باران‌های طبیعی در شهر تهران است، به همین دلیل امکان آغاز فیلمبرداری آن در فصل بهار سال آینده موجود خواهد بود. داستان خائن‌کشی در دهه 30 رخ می‌دهد و ماجرای یک زندانی است که بعد از دزدی تیر خورده و قبل از به دام افتادن، همه زندگی‌اش را به رفیق صمیمی‌اش می‌سپارد اما این دوست قاعده رفاقت را رعایت نکرده و او مجبور می‌شود برای محاکمه رفیق خائن‌اش از زندان فرار کند. خائن‌کشی بخشی از رمان جسدهای شیشه‌ای است که داستانی مجزا دارد. همچنین قرارست پولاد کیمیایی این بار در فیلم پدر خود به عنوان دستیار کارگردان حضور داشته باشد. جرم فیلم قبلی مسعود کیمیایی به تازگی با نسخه دوبله وارد شبکه نمایش خانگی شده و با استقبال هم روبرو شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام