فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جشنواره فیلم بسیج "اختران"

  ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  جشنواره فیلم بسیج "اختران"


  تداوم جشنواره اختران دلیلی برای یادآوری دوران انقلاب و جنگ تحمیلی است

 • به گزارش مشهد سینما و به نقل از هفت سینما ، سرداراحمدی ادامه داد: باید آهسته و پیوسته عموم جامعه از فعالیت این جشنواره ها تغذیه تا تداوم دلیلی برای ترویج فرهنگ و یادآوری دوران انقلاب و جنگ تحمیلی باشد.
  وی افزود: دبیرخانه دائمی جشنواره اختران میتواند هویت اصلی بسیج وهنرمندان وخدمت رسانی به هنرخراسان رضوی را بر عهده گرفته وبا رویکرد قوی در راستای انقلاب و اسلام را در پی خواهد داشت.
  فرمانده سپاه امام رضا(ع)اظهار داشت: تمام امکانات و نیروهای سپاه در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و انقلابی در اختیار مردان فرهنگی خواهد بود.
  وی افزود: باید بسیج هنرمندان با برگزاری قوی جشنواره فیلم اختران آنقدر قوی نمایان شود که تمام جنبش هنری، فرهنگی درخراسان رضوی با پشتیبانی آن ها گام بردارد.
  وی در پایان تصریح کرد: تمام هنرمندان و هنروران با رویکرد ترویج اسلام یک بسیجی محسوب و سپاه پاسداران در مجموعه های خود پذیرای آنها خواهد بود.
  شایان ذکر است: سومین جشنواره فیلم اختران به همت بسیج هنرمندان خراسان رضوی طی سه روز متوالی از 6 الی 8 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
  گفتنیست: افتتاحیه این دوره از جشنواره 7 اسفند ماه ساعت 9 صبح درجبل النور مشهد خواهد بود.
  همچنین همزمان با برگزاری سومین جشنواره فیلم بسیج اختران کارگاه های آموزشی تخصصی فیلم برداری دیجیتال با حضور استاد فرخ و کارگردانی با حضور استاد محمد رضا آ هنج 6 اسفند ماه ساعت 9 صبح الی 18 عصر در پردیس سینمایی هویزه برگزارخواهد شد،که این دوره برای عموم شهروندان وعلاقه مندان آزاد می باشد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام