فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلم سینمایی «جابجا» پس از شب‌های قدر اکران می‌شود

  ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  فیلم سینمایی «جابجا» پس از شب‌های قدر اکران می‌شود


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جابجا» از اکران عمومی این فیلم در ۴۵ سینمای تهران و شهرستان‌ها پس از شب‌های قدر خبر داد.

 • ،پس از شب‌های قدر اکران عمومی فیلم را آغاز خواهیم که در قصد داریم در تهران و شهرستان فیلم به صورت همزنان روی پرده برود.

  وی افزود:از مدتی قبل پخش آنونس فیلم در سینماها آغاز شده است و بلافاصله پس شب‌های قدر نیز تیرزهای تلویزیونی پخش می‌شود که اکران عمومی فیلم همزمان در 20 سینما در تهران و 25 سینمای شهرستان اغاز خواهد شد.

  توکل‌نیا خاطرنشان کرد: «جابجا» پس از 10 ما انتظار برای دریافت پروانه نمایش در اکران عید فطر روی پرده می‌رود و امیدوارم بتوانیم مخاطبان خود را راضی کنیم.

  براساس این گزارش، «جابجا»داستان فردی را روایت می کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ جابجا گرفته می شود و باعث بوجود آمدن اتفاقاتی در زندگی اش می شود.

  بازیگران:اکبر عبدی،افسانه چهره آزاد،مهران غفوریان مهران رجبی،جواد عزتی،گیتی قاسمی،حمید لولایی،شیوا خسرو مهر،سمانه پاکدل ،المیرا عبدی ،پریسا رضایی ،دانیال مرادی ،حسین خوانساری .با حضور ناصر گیتی جاه،آرش تاج

  سایر عوامل فیلم سینمایی«جابجا» عبارتند از :کارگردان :علی توکل نیا،فیلمنامه:بابک ربیعی،مدیر فیلمبرداری:رضا شیخی،تدوین:رضا مطهری,محمد احسان اجتهادی،صدابردار:آرش برومند،دستیار اول کارگردان:فهیمه کمالی،دستیاربرنامه ریز:محسن نعیمی،طراح صحنه و لباس:مجید شهبازی،صداگذاری:مهرداد جلو خانی،طراح گریم:فریدا صفائیان،منشی صحنه:مارال


  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام