فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پوسترهای سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد

  ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  پوسترهای سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد


  مراسم رونمایی از پوستر و سایت سی و دومین جشنواره بین المللی فجر زودتر از دوره های پیشین، امروز در سالن کنفرانس موسسه رسانه های تصویری برگزار شد.

 • مراسم رونمایی از پوستر و سایت سی و دومین جشنواره بین المللی فجر زودتر از دوره های پیشین، امروز در سالن کنفرانس موسسه رسانه های تصویری برگزار شد.

  در ابتدای مراسم، مدیرارتباطات سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر پس از خوش آمد گویی به میهمانان گفت: ما تلاش کردیم مواد تبلیغاتی را زودترازهمیشه رونمایی کنیم تا شروع خوبی برای جشنواره باشد. در ادامه محمد حیدری مدیرهنری جشنواره گفت: ما امسال در بخش مدیریت هنری جشنواره فیلم فجر برای تبلیغات محیطی تم خاصی را در نظر گرفتیم و رنگ غالب برای این دوره ی ازجشنواره فیروزه ای، سرمه ای و بنفش است. در طراحی پوسترها از طرح ها و ایده های، مجید برزگر و مهدی سعیدی بهره برده ایم. حیدری گفت: در پوستر سودای سیمرغ که طراح آن مهدی سعیدی است، تلاش شده تا عناصراصیل فرهنگی بازتاب داشته باشد.


  جشنواره ایی امید بخش برای سینمای کشور باشیم

  در ادامه این مراسم علیر‌ضا رضاداد دبیر سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، گفت: هفته گذشته با اماده شدن مواد تبلیغاتی و پوسترها فکر کردیم شاید بهترین شیوه رونمایی از پوسترها، دعوت از جمعی است که سال گذشته در بخش‌های مختلف فیلم فجر فعالیت کردند. این بهانه ای است برای تقدیر مجدد از برگزیدگان دوره های پیشین جشنواره بین المللی فیلم فجر. وی افزود: با همه تجربیاتی که در دوره‌های قبلی داشتیم می دانیم که جشنواره فیلم فجر یک سرمایه ملی است و همه ما پاسدار این سرمایه ملی هستیم و تلاش می‌کنیم در این دوره هم نگهبان خوبی برای این سرمایه باشیم.

  رضاداد گفت: آنچه باعث خوشحالی من است فضای بسیار مثبت و بانشاط موجود در جامعه سینمایی کشور است.

  وی گفت: امیدواریم که در این دوره از جشنواره شاهد جشنواره‌ای امیدبخش برای سینمای کشور باشیم.


  درمان سینما بازگشت سرمایه برای ساخت و رونق سینماست

  علیرضا داودنژاد کارگردان سینمای ایران در ادامه، گفت:‌ امیدواریم سینما امنیت پیدا کند و فعالیت‌های صنفی نظم و بهتری داشته باشد چون ما ظرفیت‌های تولیدی و بازار ویدئویی داریم که باید حفظ‌شان کنیم. ساخت سالن های سینما، تولید فیلم های متناسب با سینمای ایران و...که امیدوارم فیلم‌های که به واسطه شبکه‌های ماهواره‌ای به تاراج رفته همه به سفره سینمای کشور برگردد و بعد از اتمام جشنواره این فضا به وجود بیاید که واقعاً‌ به لیاقت‌ها و شایستگی‌ها جایزه داده شده است، نه به رفاقت‌ها و دوستی‌های قبلی. آرزوی ایرانی شاداب، آزاد و مستقل را داریم که هر ایرانی احساس احترام و ارزش کند. در ادامه ی صحبت ها و حضور نام اشنایان سینما رسول صدرعاملی کارگردان سینمای ایران طی سخنانی گفت‌: جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین رویداد عرصه سینما و فرهنگ کشور ما است. از چندین سال پیش این رویکردمهم بوده و همچنان مهم می باشد و هیات‌های ناظر تلاش کرده‌اند تا این رویداد بسیار مهم را حفظ کنند. برای هیئت انتخاب و هیئت داوری و عوامل برگزاری جشنواره آرزوی موفقیت می‌کنم.


  سال تحویل سینمای ایران

  در ادامه مراسم حمید فرخ‌نژاد بازیگرسینما طی سخنانی گفت:‌ جشنواره فیلم فجر برای سینمای ما حکم سال تحویل دارد و از قدیم رسم است برای آغاز بهار دعا کنند و من می‌خواهم برای سینما دعا کنم آرزو می‌کنم که سینمای قانونمند داشته باشیم، درسینما امنیت داشته باشیم، با آمد و شد هر سلیقه ایی شاکله ی سینما را تغییر ندهیم، توقیف بی دلیل نداشته باشیم، بخش سخت افزاری سینما مثل سالن ها را متناسب با استانداردهارشد دهیم و تعدادان ها را بیشتر کنیم.

  وی افزود: سینما مخالف قدرتمند بی‌سواد زیاد دارد و من از همه می‌خواهم تا به سینما احترام بگذارند. در خواست می کنم به سینما به چشم برانداز نگاه نکنیم چرا که بزرگترین افتخارات جهانی کشورمان را سینما خلق کرده است که باید قدر این مقوله مهم را بدانیم. در ادامه این مراسم، پوستر اصلی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر توسط پوران درخشنده و انسیه شاه‌حسینی رونمایی شد.


  پوران درخشنده پس از رونمایی پوستر با تذکر این نکته که، امیدوارم تمام این حرکت ها برای رسیدن سینما به رشد و تعالی باشد گفت: دلیل بودن ما مردم هستند و باید تلاش کنیم تا بتوانیم به عنوان سینماگر از منظر نگاه آن ها مشکلات و دغدغه ها را مطرح کنیم. انسیه شاه حسینی با تبریک عید سینمای ایران و خواندن شعری، سال جدید سینمای ایران را تبریک گفت.

  همچنین مسعود فراستی و رسول صدرعاملی نیز پوستر بخش بین‌الملل (جام جهان‌نمای سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر) را رونمایی کردند.
  پوستر بخش سینمای سعادت نیز توسط دکتر فیاض، جمال امید و بخش نگاه نو توسط هومن بهمنش و محمدرضا عباسیان رونمایی شد و در پایان این مراسم نیز سایت رسمی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر رونمایی شد.


  حسین زندباف، محمدرضا عرب، رسول صدرعاملی، داریوش فرهنگ، محمدحسین لطیفی، ناصر باکیده، علیرضا شجاع نوری، ابوالفضل جلیلی، محمدرضا عباسیان، حمید فرخ نژاد، علیرضا داوود نژاد، مسعود فراستی، حمیدرضا مدقق، منوچهر شاهسواری، مهدی مسعودشاهی، سید سعید سیدزاده، ضیاالدین دری، هومن بهمنش، ابراهیم فیاض، جمال امید، مینو فرشچی، انسیه شاه حسینی، آتوسا قلمفرسایی و پوران درخشنده از جمله هنرمندان حاضر در مراسم بودند.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:





کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام