فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • توافق اولیه با رامبد جوان و نگار جواهریان برای بازی در سریال «عشق تعطیل نیست»

  ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  توافق اولیه با رامبد جوان و نگار جواهریان برای بازی در سریال «عشق تعطیل نیست»


  مجموعه «عشق تعطیل نیست» با انتخاب بازیگران و ساخت دکورها بزودی مقابل دوربین خواهد رفت. این سریال قرار است از شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

 • مجموعه «عشق تعطیل نیست» با انتخاب بازیگران و ساخت دکورها بزودی مقابل دوربین خواهد رفت.

  سریال «عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بیرنگ همچنان در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه این روزها مشغول مذاکره با بازیگران و ساخت دکورهای مجموعه هستند.

  پیش تولید این سریال از سال گذشته آغاز و تاکنون از طرف عوامل تولید نام بازیگران مختلفی برای بازی در این سریال اعلام شد.

  بیرنگ سال گذشته از حضور قطعی الناز شاکردوست، مهرانه مهین ترابی و بهنوش بختیاری در این سریال خبر داد، ولی طبق شنیده‌های خبرنگار ما، با توجه به عدم ثبت قرارداد با اسپانسر – که شنیده می شود یکی از چهره های معروف فوتبالی است- هنوز حضور هیچکدام از بازیگران قطعی نشده است. گروه تولید به اجبار بازیگران را آزاد گذاشته و همچنان برخی از آنان با پروژه های دیگر در حال بستن قراردادهای جدید هستند.

  علاوه بر این بازیگران خبرهایی مبنی بر حضور افسانه بایگان و اشکان خطیبی نیز برای حضور در این سریال منتشر شد. ضمن اینکه شنیده می شود طی هفته گذشته گروه تولید این سریال با رامبد جوان و نگار جواهریان نیز توافقاتی داشته اند.

  تصویربرداری «عشق تعطیل نیست» قرار است به طور کامل در یک دکور به وسعت 2800 متر در شهرک سینمایی انجام شود که هنوز ساخت آن به پایان نرسیده و نیمه کاره مانده است.

  به گزارش بانی فیلم، تاکنون پنج قسمت از متن های این مجموعه که مضمونی عاشقانه دارد توسط بیرنگ به نگارش درآمده و قرار است مابقی قسمت ها با توجه به بازخورد مخاطب نوشته شود.

  «عشق تعطیل نیست» داستان زندگی زن و شوهری جوان را روایت می‌کند که با اطرافیان خود به مشکل برمی‌ خورند و در ادامه با راه‌حل‌های مختلف می‌ توانند بر آن غلبه کنند تا اینکه... .

  این سریال قرار است از شبکه نمایش خانگی عرضه شود و همایون ایزدپناه تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

  بیژن بیرنگ در کارنامه خود ساخت مجموعه های تلویزیونی «همچو سرو»، «خانه سبز»، «سرزمین سبز»، «همسران»، «شام ایرانی» و... را دارد که برخی از آنها را با مرحوم مسعود رسام جلوی دوربین برد. این مجموعه در 13 دی وی دی برای پخش از شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام