فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • پرویز پرستویی انتشار سخنانی درباره "رابطه روحانیت و سینما" را تکذیب کرد: «بخشی‌اش کذب و بخشی از آن خطاب به دولت قبل بود»/ «شیطنت رسانه‌ای است»+ لینک اصلی گفتگوی دو سال قبل پرستویی در "کافه سینما" درباره هیات حوزه علمیه/

  ۱۳۹۳/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  پرویز پرستویی انتشار سخنانی درباره "رابطه روحانیت و سینما" را تکذیب کرد: «بخشی‌اش کذب و بخشی از آن خطاب به دولت قبل بود»/ «شیطنت رسانه‌ای است»+ لینک اصلی گفتگوی دو سال قبل پرستویی در "کافه سینما" درباره هیات حوزه علمیه/


  پرویز پرستویی درج مطالبی خلاف واقع از قول او در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها را شیطنت‌های عده‌ای خواند که قصد دارند، نقد به چیزهایی بزنند که صحت و سقم ندارد.

 • پرویز پرستویی درج مطالبی خلاف واقع از قول او در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها را شیطنت‌های عده‌ای خواند که قصد دارند، نقد به چیزهایی بزنند که صحت و سقم ندارد.  این بازیگر سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا، گفت: متأسفانه اخیرا مطالبی از قول من در خصوص رابطه روحانیت و سینما در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها منتشر شده که گفته‌های جدیدی نیست و بخشی نیز کذب است.

  وی افزود: این صحبت‌ها به بهمن سال 91 و زمان دعواهای خانه سینما مربوط می‌شود و ربطی به شرایط امروز ندارد، در واقع خطاب من به مسوولان ارشاد و سازمان سینمایی در دولت قبل بود که قصد داشتند روحانیت و مردم را به خاطر سلب مسوولیت خود مقابل هنرمندان قرار دهند.

  به گزارش کافه سینما در بهمن ۱۳۹۱ گفتگویی از پرستویی با خبرآن‌لاین منتشر شده بود که در بخشی از آن پرستویی اعلام کرده بود: «متاسفانه آن مرجعی که باید در حوزه سینما تصمیم گیرنده باشد، از بین رفته است. الان شنیدم که در جشنواره فیلم فجر، یک هیاتی از حوزه علمیه می‌خواهند بیایند و فیلم‌ها را بررسی کنند. من سوالم این است که مگر قرار است ما در سینما چه کاری بکنیم؟ اصلا مگر چه کار کرده‌ایم تا به حال؟ ما که نه می‌خواهیم فیلم ضد دین و نظام بسازیم و نه فیلم سیاسی. مگر در همه این سال‌ها کار نکرده‌ایم؟ مگر سینما نداشته‌ایم؟ پس چرا باید مسئولان اصلی تصمیم گیرنده نباشند؟ چرا باید سپاه، نیروی انتظامی و انصار حزب الله درباره سینما تصمیم بگیرند؟ جایگاه همه این نهاد‌ها و همه این عزیزان البته محترم است. اما مگر من بازیگر می‌توانم درباره سیاست‌های سپاه، نیروی انتظامی، انصار حزب الله یا مجلس حرف بزنم و تصمیم گیری کنم؟ پس چرا همه دارند راجع به سینما تصمیم می‌گیرند؟ 34 سال از انقلاب ما گذشته، آیا همیشه و در همه این سال‌ها چنین ارگان‌هایی درمورد سینما تصمیم گرفته‌اند؟
  از زاویه دیگری هم که به ماجرا نگاه کنیم باز باید بپرسیم که چرا وزیر ارشاد، مدیر کل نظارت و ارزشیابی، رییس سازمان سینمایی، شورای پروانه ساخت و... پای تصمیماتی که می‌گیرند نمی‌ایستند؟ با این وضعیت، اصلا چرا پروانه ساخت به فیلمنامه‌ها می‌دهیم، وقتی نمی‌توانیم پای آن بایستیم؟»
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام