فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تازه‌ترین اطلاعات و اخبار از پروژه تازه لیلا حاتمی

  ۱۳۹۳/۰۴/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  تازه‌ترین اطلاعات و اخبار از پروژه تازه لیلا حاتمی


  هنوز تصمیمی برای این‌که فیلم در نهایت برای چه زمانی اکران شود، نگرفته‌ایم و در واقع هدف اصلی، نمایش آن برای مردم است نه برای جشنواره! در وهله اول باید دید فیلم کی تمام می‌شود، پس از آن به فکر این بیافتیم که به جشنواره می‌رسد یا نه.

 • علیرضا رئیسیان پس از مدتی تصمیم گرفته تا فیلم جدیدی کارگردانی کند.او قرار است مثل همیشه ترکیبی از ستاره‌های سینما و بازیگران مستعد را در فیلم خود جای دهد. رئیسیان همچنین، درباره فیلمنامه «دوران عاشقی» توضیح می‌دهد: این اثر داستان و فیلمنامه تازه‌ای دارد و به هیچ‌وجه اقتباسی نیست، رؤیا محقق کار نگارش آن را به پایان برده و مهسا محب‌علی رمان‌نویس نیز در زمینه نگارش این فیلمنامه به او مشاوره‌هایی داده است.
  کارگردان «چهل سالگی» ادامه می‌دهد: هنوز تصمیمی برای این‌که فیلم در نهایت برای چه زمانی اکران شود، نگرفته‌ایم و در واقع هدف اصلی، نمایش آن برای مردم است نه برای جشنواره! در وهله اول باید دید فیلم کی تمام می‌شود، پس از آن به فکر این بیافتیم که به جشنواره می‌رسد یا نه. گفتنی است؛ بازیگران «دوران عاشقی» لیلا حاتمی و فرهاد اصلانی خواهند بود، البته حاتمی پیش از این، در دو فیلم «ایستگاه متروک» و «چهل سالگی» نیز با رئیسیان همکاری داشته است و این پروژه سومین همکاری این دو هنرمند به شمار می‌آید.
  همچنین، در آخرین ساخته رئیسیان که قرار است با همکاری بنیاد فارابی ساخته شود، علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری، عبداله اسکندری گریم، عباس رستگارپور صدابردار، هایده صفی‌یاری مونتاژ و محمدرضا دلپاک طراح صدا، علی هاشمی دستیار کارگردان، مجید کریمی مدیر تولید و مجری طرح از جمله عوامل اصلی پشت دوربین خواهند بود.
  منبع صبا
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام