فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مهران مدیری "مارادونای" دوم است

  ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
  تعداد نظر :(#)

  مهران مدیری "مارادونای" دوم است


  بازیگر مجموعه «ویلای من» گفت: مدیری تلاشی برای جذب مخاطب نمی کند و به اعتقاد من "مارادونای" دوم است.

 • عارف لرستانی بازیگر مجموعه «ویلای من» گفت: به ندرت از سوی تلویزیون پیشنهادی به من می شود و همچنان مشغول ایفای نقش در آثار "مهران مدیری" هستم.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران لرستانی افزود: متاسفانه تلویزیون با کمبود بودجه مواجه است و ما به عنوان هنرمند و بازیگر که فقط شغل مان این بوده از دست مردم بهتر پول می گیریم.

  لرستانی با اشاره به کار با مهران مدیری و خلاقیت او تصریح کرد: مهران مدیری فردی خلاق و باهوش است که هیچگاه برای جذب مخاطب تلاش نکرده و همیشه مردم به سوی کارهای او جذب شده اند.

  این بازیگر ادامه داد: مهران مدیری مادرزادی فردی طناز و خلاق در ارائه ی هر گونه اثری است و معتقدم صدات او باعث خلق آثاری ماندگار در اذهان می شود.


  فضا سازی کارهای رضا عطاران هم خوب است

  لرستانی با اشاره به فضا سازی آثار ساخته شده توسط رضا عطاران گفت: فضا سازی طنز در آثار مهران مدیری قوی تر از رضا عطاران است و کارهای مدیری بیشتر به دل می نشیند.

  وی ادامه داد: مهران مدیری در ابتدا فضا سازی می کند و بعد زاویه دوربین خود را مشخص خواهد کرد ولی بسیاری از کارگردانان دیگر ما فقط عاشق دوربین و کاشتن ان هستند.


  «قهوه تلخ» را بیشتر دوست دارم

  بازیگر مجموعه «قهوه تلخ» تصریح کرد: من «قهوه تلخ» را بیشتر از «ویلای من» دوست دارم ولی زمانی که با مردم برخورد می کنم متوجه می شوم که «ویلای من» هم پسندیده اند.

  وی خاطرنشان کرد: دوست دارم همیشه با مهران مدیری کار کنم و امیدوارم با آمدن بودجه بیشتر به صدا و سیما در تلویزیون هم فعالیت خود را بیشتر کنم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام