فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • کارگردان مستند “فیلمی نا تمام برای دخترم سمیه” به جلسه نقد و برسی نرسید

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  کارگردان مستند “فیلمی نا تمام برای دخترم سمیه” به جلسه نقد و برسی نرسید


  با توجه به پایان اکران مستندهای بخش جشنواره فیلم فجر مشهد مستند “فیلمی نا تمام برای دخترم سمیه” به دلیل استقبال مردم برای بار دوم اکران شد.

 • با توجه به پایان اکران مستندهای بخش جشنواره فیلم فجر مشهد مستند “فیلمی نا تمام برای دخترم سمیه” به دلیل استقبال مردم برای بار دوم اکران شد.

  این مستند در سینما شهید اصغر زاده اکران شد و جلسه نقدو برسی آن توسط آقای هاشمی نژاد و جیرانی برگزار گردید و این در حالی است که قرار بود مرتضی پایه شناس کارگردان این اثر در این جلسه حضور یابد اما به دلیل کنسل شدن پروازش به مشهد نرسید.

  مستند “فیلمی نا تمام برای دخترم سمیه” روایت کننده داستان پدر و مادری است که دو فرزند خود به نام سمیه و محمد را به اردوگاه منافقین میفرستند اما پس از آن سالها تلاش میکنند تا فرزندان خود را بازگردانند اما...

  هاشمی نژاد در خصوص این مستند گفت: نشان دادن این فیلم در دانشگاه ها بسیار حائز اهمیت است و والدین نباید تصور کنند این امر دامی برای جوانانشان است.

  جیرانی نیز اظهار داشت: نسل جوان امروز اطلاعات کاملی درباره مجاهدین و منافقین ندارند بنابراین باید بیشتر در زمینه اطلاع رسانی به این مستند پرداخته میشد.

  وی ادامه داد:این اثر به لحاظ فنی به طرز هوشمندانه ای اصلاح شده بود وتصاویر را به طور مناسبی در کنار هم قرار داده بود اما برخی صحنه ها اضافی و تکراری به نظر میرسید که کارگردان میتوانست آنها را حذف کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام