فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • ملک‌محمدی دختر عطاران در «آینه شمعدون» شد

  ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
  تعداد نظر :(#)

  ملک‌محمدی دختر عطاران در «آینه شمعدون» شد


  فیلمبرداری فیلم سینمایی «آینه شمعدون» تازه‌ترین اثر بهرام بهرامیان که اوایل مهرماه ‌جلوی دوربین رفته است، حوالی فرحزاد ادامه دارد.

 • فیلمبرداری جدیدترین فیلم بهرام بهرامیان از هفته گذشته چهارم مهرماه با فیلمبرداری نماهای عمومی فیلم در اطراف تهران آغاز شده و از پنج‌شنبه سیزدهم مهرماه بازیگران این فیلم مقابل دوربین رفته‌‌اند.

  در حال حاضر نیز گروه سازنده این فیلم در لوکشینی حوالی فرحزاد - خانه «‌ضیاء و سوری» - در حال فیلمبرداری هستند.

  بنابراین گزارش، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و لیلا بلوکات تاکنون جلوی دوربین رفته‌اند.

  «فتانه ملک محمدی» بازیگر جوان سینمای ایران در این فیلم نقش دختر «رضا عطاران» و «پانته‌آ بهرام» را ایفا می‌کند که کل داستان فیلم حول و حوش ازدواج وی شکل می‌گیرد.

  «ملک محمدی» جوان‌ترین بازیگری است که در ترکیب بازیگران فیلم جدید بهرام بهرامیان حضور دارد و در این فیلم با بازیگرانی همچون رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نیوشا ضیغمی، مهران احمدی، پانته‌آ بهرام، شبنم مقدمی، لیلا بلوکات، آهو خردمند، مهدی فقیه و... بازی می‌کنند.

  «آینه شمعدون» بر اساس فیلم‌نامه «احمد رفیع زاده» ساخته می‌شود. داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام «ضیاء» و «سوری» است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند. ضیاء در سیرک کار می‌کرده و حالا بیکار شده است. سوری قصد دارد به دخترش جهیزیه‌ای مفصل بدهد و دخترش را با آبرو ‌به خانه بخت بفرستد. تلاش‌های خانواده برای جور کردن جهیزیه وقتی کامل می‌شود که اهالی محل به کمک آن‌ها آمده و هر کدام تکه‌ای از وسایل زندگی مشترک را به این دو جوان می‌دهند.
  «فتانه ملک‌محمدی» بازیگر 23 ساله سینمای ایران است که با حضور در فیلم «سوپر استار» ساخته تهمینه میلانی فعالیت حرفه‌ای خود را در سینمای ایران آغاز کرد.

  منبع : فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام