فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اکران عمومی چهار فیلم در ایام نوروز قطعی شده است

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  اکران عمومی چهار فیلم در ایام نوروز قطعی شده است


  فیلم های چ، خط ویژه، طبقه حساس و معراجی ها / اکران عمومی آرایش غلیظ قطعی نیست

 • به گزارش مشهدسینما و به نقل از سینمای ما، با اعلام ادامه اکران عمومی معراجی ها که از اوایل اسفند شروع شده، اکران عمومی چهار فیلم در نوروز 93 قطعی شده است. قرارداد نمایش عمومی فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در گروه سینما آزادی و از تاریخ ۲۱ اسفند بسته شد.

  اکران فیلم سینمایی «خط ویژه» ساخته مصطفی کیائی از جمله فیلم‌های حاضر در اکران نوروزی۹۳ از دو هفته زود‌تر در تاریخ ۱۴ اسفندماه روی پرده از سینماهای تهران می‌رود. پخش «خط ویژه» توسط هدایت فیلم و بدون تغییر در نسخه جشنواره‌ای آن، به سرگروهی سینماآفریقا انجام می‌شود.

  همچنین فیلم سینمایی «طبقه حساس» ساخته کمال تبریزی که نمایشش در سبد اکران نوروز۹۳ قطعی شده از ۲۱ اسفندماه به سرگروهی سینما استقلال روی پرده می‌رود.
  اکران این فیلم بدون ممیزی و با‌‌ همان نسخه رونمایی شده در جشنواره فیلم فجر، خواهد بود»، «طبقه حساس» توسط شرکت پخش فیلمسازان مولود در ۶۰ سینما اکران خواهد شد.

  بر اساس این گزارش، سعید سعدی هم درباره آخرین وضعیت نمایش فیلم «آرایش غلیظ» که یکی از گزینه‌های اکران نوروز بود، بیان کرد: با توجه به شرایط فعلی، فکر نمی‌کنم بتوانیم این فیلم را در نوروز نمایش دهیم. همه فیلم‌های پرفروش در نوروز اکران می‌شوند و با سینماها هم قراردادها بسته شده است. در این بین تنها گروه سینمای «فرهنگ» باقی مانده است که با این یک سینما نمی‌توان فیلم را در شرایط مناسب نمایش داد.

  با این حال هنوز حضور «آرایش غلیظ» در فهرست اکران نوروزی قطعی نیست./
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام