فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فيلم ناصر ضميري نوروز اكران مي شود

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  فيلم ناصر ضميري نوروز اكران مي شود


  فيلم "با ديگران" كه ساخته ي ناصر ضميري كارگردان مشهدي است، ديروز قرارداد اكرانش در ايام نوروز 93 ثبت شد و بدين ترتيب بعنوان پنجمين فيلم اكران نوروزي معرفي شد

 • به گزارش مشهد سينما و به نقل از فارس محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت پخش نور تابان با اعلام این خبر گفت:‌ عصر امروز فیلم سینمایی «با دیگران» ساخته ناصر ضمیری قرارداد خود را در گروه سینما فرهنگ به ثبت رساند و این فیلم پنجمین فیلم سینمایی در اکران های نوروز سینماها خواهد بود.

  وی تاکید کرد: قرارداد این فیلم توسط شرکت نور تابان با گروه سینما فرهنگ به امضای محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل فارابی بسته شده است.

  بر اساس این گزارش، بدین ترتیب پنج فیلم، «چ» در گروه سینما آزادی، «طبقه حساس» در گروه سینما استقلال، «معراجی ها» در گروه سینما قدس، «خط ویژه» در گروه سینما آفریقا و «با دیگران» در گروه سینما فرهنگ ترکیب اکران‌های نوروزی 93 را تشکلیل می‌دهند.

  فیلم سینمایی «بادیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری درباره‌ی زندگی مشترک آرزو و امیرحسین است که به دلایلی در شرایط بحرانی قرار دارد. طاهره دوست و همکار آرزو،مسیر جدیدی را در برابر این زوج جوان قرار می‌دهد. آزادی یعقوب،شوهر سابق طاهره از زندان،زندگی امیرحسین،آرزو و طاهره را گرفتار پیچیدگی‌های تازه‌ای می‌کند.

  در این اثر سینمایی هنگامه قاضیانی،لیلازارع،بابک حمیدیان،حمیدرضا آذرنگ، حسین محجوب به ایفای نقش می‌پردازند./
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام