فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • تئاتر مشهد در نقطه اوج خود قرار گرفته است

  ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  تئاتر مشهد در نقطه اوج خود قرار گرفته است


  کیوان صباغ : اجرای عمومی از جشنواره‌ها مهم‌تر است .

 • نمایش صد سال تنهایی به نویسندگی و کارگردانی کیوان صباغ که در همایش اخیر منطقه ای تئاتر ماه موفق به کسب رتبه برتر و حضور در جشنواره کشوری تئاتر ماه شده بود ،در مشهد به روی صحنه می‌رود.

  کیوان صباغ با بیان اینکه نمایش "صد سال تنهایی" در دو نوبت به صورت اجرای عمومی به روی صحنه می‌رود گفت: این نمایش از 16 تا 22 مهر در سالن اصلی "تئاتر شهر" واقع در مجتمع امام رضا (ع) و از 7 تا 21 آبان ماه سال جاری در سالن اشراق حوزه هنری مشهد به روی صحنه خواهد رفت.

  وی که بعد از 5 سال دوری از تئاتر، این نمایش را به روی صحنه می‌برد با اشاره به این فاصله زمانی گفت: به نظرم هنرمند باید همیشه در بهترین سطح کیفی کار کند، برای همین در این مدت تمام سعی خود را برای اجرای یک اثر متفاوت و با کیفیت عالی به کار برده‌ام.

  صباغ در ادامه با اشاره به اینکه این نمایش اولین کاری است که بدون حضور "سروش طاهری" به عنوان بازیگر به روی صحنه می‌برد، افزود: تمام تلاشم در طول تمرینات این نمایش، ایجاد یک ارتباط موثر با مخاطب بوده است که امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.

  وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن نوآوری‌های جدید اجرایی از سوی مسئولان جشنواره "تئاتر ماه" گفت: قبلا شاهد قربانی شدن تئاتر شهرستان‌ها در شیوه قدیمی بازخوانی و بازبینی آثار بودیم که با طرح جدید رحمت امینی در مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تا حدود زیادی جلوی این معضل گرفته شده است.

  این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه بررسی آزمون و خطاهای زیاد در پروسه تولید یک نمایش بسیار مهم است تصریح کرد: هم اکنون تئاتر مشهد در نقطه اوج خود قرار گرفته است و یکی از شاخصه‌های موفقیت آن، تعداد بیشترین آمار تماشاگر در دو سال اخیر است.

  وی ادامه داد: جای خوشحالی دارد که گروه های تئاتری علاقه زیادی به اجرای عموم پیدا کرده‌اند و برای خود من هم اجرای عمومی از جشنواره‌ها مهم تر خواهد بود، زیرا متاسفانه در این چند ساله تئاتر ما جشنواره زده شده است.

  صباغ در پایان شکل داستانی این اثر را نسبت به آخرین نمایش نامه‌اش "عاشقستان" نزدیک دانست و افزود: در شیوه اجرایی و فضا با توجه به محوریت امام رضا(ع) اجرای متفاوتی را به روی صحنه برده‌ام که امیدوارم حاصل تلاش من و گروه نمایشی مورد قبول مردم هنر دوست قرار گیرد.

  شایان ذکر است در این نمایش که کاری از گروه "عطش پاسارگاد" است محمد جهانپا ، سعید توکلی، ندا محمدی، سعید صادقی، فاطمه توانا، سعید ولی زاده، مسعود میر نیکزاد، جلال کریم زاده نیری، سمیرا سلطانی، سعید معتمدزاده، ملیحه باباخانی، علیرضا رواندل و احمد ریحانه به عنوان بازیگر ایفای نقش خواهند کرد.

  همچنین سایر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان: حسین اکبر پور ، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: جواد شادکام، طراح گریم: سمیه ارقبایی، طراح نور: علی پرهیزکار، موسیقی: مهدی حسنی، منشی صحنه: پریسا قدیریان، مدیر صحنه: محمدرضا تربتی، دستیاران دکور: علی کرامت، فرهاد رضایی، دستیاران گریم: انسیه ارقبایی و مهران خجسته.

  منبع : ایسنا
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام