فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • نويسنده مشهدي جایزه اول نویسندگی تئاتر کشور را کسب کرد

  ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  نويسنده مشهدي جایزه اول نویسندگی تئاتر کشور را کسب کرد


  نويسنده مشهدي

  جایزه اول نویسندگی تئاتر کشور را کسب کرد

 • نويسنده مشهدي جایزه اول نویسندگی تئاتر کشور را کسب کرد

  نويسنده گروه ادب و هنر روزنامه شهرآرا، در بين روزنامه‌ها و نشريات مطرح كشور، توانست جایزه اول نویسندگی تئاتر کشور را به دست آورد.

  در يازدهمين جشن سالانه انجمن نویسندگان و منتقدان خانه تئاتر كه پنجشنبه شب گذشته و با حضور هنرمندان برجسته تئاتر كشوردر تالار ايوان شمس تهران برگزار شد، سيد جواد اشکذری، نویسنده، كارگردان و منتقد تئاتر مشهد توانست در بين نامزدهاي دريافت اين جايزه از روزنامه شرق و ماهنامه تخصصي نمايش، براي دومين بار پياپي، از روزنامه «شهرآرا»به عنوان نویسنده برتر در بخش گزارش معرفي شد.

  اين هنرمند مشهدي، تنها هنرمند و روزنامه‌نگار غيرتهراني در این جشنواره بود كه موفق به كسب جایزه اول بخش گزارش برای نگارش گزارشي پیرامون مجتمع فرهنگي و هنري شهيد هاشمي نژاد مشهد با عنوان «مهلت پايان يافت بدون آنكه...» شد كه ارديبهشت ماه سال گذشته در روزنامه «شهرآرا» منتشر شده بود.

  سيد جواد اشکذری كه سابقه نگارش و كارگرداني نمايش‌هايي چون «هيس؛ اينجا چند مانكن خوابيده‌اند»، «بارون و باروت»، «مرد كاغذي»، «تشنگي» و «فواره و عبور» را در كارنامه خود دارد. وي در يك سال گذشته موفق به كسب عناويني همچون منتقد برتر کشور در جشن اردیبهشت تئاتر ایران، نويسنده برتر در بخش گفتگو به خاطر نگارش میزگرد آسیب‌شناسی تئاتر امروز تئاتر مشهد در ماهنامه نمایش در دهمين جشن نویسندگان و منتقدان تئاتر کشور و نيز مقاله‌نويس اول جشنواره ملي مطبوعات محلي به خاطر نگارش مقاله‌اي در باب آسيب‌شناسي تعزيه مشهد باعنوان «در مسير فراموشي» شده است.

  از او تاکنون کتاب‌هایی با عنوان «شهر بهشت»، «آناناس»، «فواره و عبور»، «بر بسیط بارش مهتاب» و «تئاتر+10» منتشر شده است. وي اكنون در حال چاپ دو نمايشنامه‌ جديدش با عنوان «كوچ شبانه» و «روزهاي اشتباه» مي‌باشد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام