فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • حامد بهداد: هر فیلمی درباره امام رضا (ع) باشد بازی می‌کنم

  ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  حامد بهداد: هر فیلمی درباره امام رضا (ع) باشد بازی می‌کنم


  با کمال میل حاضرم در هر فیلمی که درباره امام رضا(ع) باشد، بازی کنم.

 • حامد بهداد بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما در گفت وگو با ستاد خبری هفتمین جشنواره فیلم مستند رضوی اظهار داشت: سینما هنر فراگیر و قابل توجهی در بین مردم است و اگر یک مستندساز شناخت و ارادت قلبی و کاملی نسبت به امام رضا (ع) داشته باشد، می تواند در ترویج فرهنگ صحیح رضوی در بین مردم کمک کنند.

  بازیگر فیلم «هرشب تنهایی» ادامه داد: آستان قدس رضوی هم که متولی اصلی برگزاری چنین جشنواره ای است، باید با حمایت جدی زمینه ساز برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره در حد و شان آقا امام رضا (ع) باشد .

  بهداد در بخش دیگر سخنانش با تاکید برحضور امام رضا (ع) در قلب همه ایرانی ها تصریح کرد: هر ایرانی عشق بی شائبه ای نسبت به آن امام همام دارد و هنرمندان نیز از این قاعده جدا نیستند و مخلصانه به امام عشق می ورزند و من هم که تجربه ای مهم در کارنامه ی کاریم با فیلم «هرشب تنهایی» در باره فرهنگ رضوی دارم، با کمال میل حاضرم در هر فیلمی که در باره حضرت امام رضا (ع) باشد بازی کنم.

  وی در انتها، با اشاره به هدفمند برگزار شدن جشنواره فیلم رضوی تصریح کرد: برای روند روبه رشد جشنواره باید از فیلمسازانی برای فیلم سازی در باره فرهنگ رضوی دعوت شود که نام های شناخته شده ای هستند و وظیفه ما هنرمندان هم این است که در هر چه با شکوه تر برگزار شدن جشنواره کمک کنیم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام