فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • خبرهای خوب از مهران مدیری و گروه قدیمی اش

  ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  خبرهای خوب از مهران مدیری و گروه قدیمی اش


  لاله صبوری هم به مجموعه شوخی کردم پیوست

 • لاله صبوری هم به مجموعه «شوخی کردم» پیوست.
  گویا مهران مدیری پس از مدت ها دوباره به گروه قدیمی اش که خاطره های زیادی برای مردم آفریده اند بازگشته است و خبرهای خوبی از این هنرمند عزیز و مجموعه ی جدیدش به گوش می رسد.
  به گزارش مشهد سینما و به نقل از کافه سینما، پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت و مهران غفوریان که آخرین بار در جنگ هایی که مدیری در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد، لاله صبوری که با حضور در نقش مریم در مجموعه«جنگ 77» به کارگردانی مهران مدیری در سال 1377 به شهرت رسید،حالا باز قرار است پس از سالها در پروژه جدید او جلوی دوربین رود.
  پیش از این بازی بهنوش بختیاری،رضا شفیعی جم، ،مهران غفوریان،رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و برزو ارجمند نیز در این مجموعه قطعی شده بود. گروه تولید این روزها مشغول ساخت دکورهای مجموعه در شرق تهران هستند و شنیده ها حاکی از آن است که کار تصویربرداری از نیمه شهریور ماه آغاز خواهد شد. به گزارش «بانی فیلم»،مجموعه«شوخی کردم»همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم سازی محسوب می شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخشهای قبلی ساخته و توزیع خواهد شد.خشایار الوند و امیر مهدی ژوله از جمله نویسندگان اصلی سریال هستند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام