فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مجموعه «عقاید یک آکتور سینما» با کارگردانی منیژه حکمت به شبکه نمایش خانگی آمد

  ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  مجموعه «عقاید یک آکتور سینما» با کارگردانی منیژه حکمت به شبکه نمایش خانگی آمد


  مجموعهٔ ویدیویی «عقاید یک آکتور سینما» به کارگردانی منیژه حکمت‏، از چهارشنبه 30 مرداد در شبکه نمایش خانگی توزیع و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

 • مجموعهٔ ویدیویی «عقاید یک آکتور سینما» به کارگردانی منیژه حکمت‏، از چهارشنبه 30 مرداد در شبکه نمایش خانگی توزیع و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

  این مجموعه شامل گفت‌وگوهای بازیگران مطرح سینما، تلویزیون و تئاتر٬ درباره زندگی خصوصی و کارهای هنری آنان با یکدیگر است.

  گفت‌وگوهای این مجموعه در فضایی متفاوت انجام شده و مخاطبان با مشاهده این مجموعه پاسخ بسیاری از سوالات خود٬ درباره شرایط زندگی و عقاید هنرمندان را پیدا می‌کنند.

  بازیگران و هنرمندانی که در این مجموعه با آنان گفت‌وگو شده عبارتند از: رضا عطاران، سیامک انصاری، هانیه توسلی، امیر جعفری، علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، رضا یزدانی، ساره بیات، گروه پالت، بابک حمیدیان، فرهاد آییش، بهناز جعفری، مرتضی احمدی، رضا کیانیان، امید روحانی، سروش صحت، لیلی رشیدی، برزو ارجمند، محسن تنابنده، پانته‌آ بهرام، بهاره رهنما، بهنام تشکر، شقایق دهقان، محمدرضا هدایتی، الیکا عبدالرزاقی، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، ویشکا آسایش و سحر دولتشاهی.
  مجری طرح «عقاید یک آکتور سینما»، پگاه آهنگرانی و مدیرفیلم‌برداری آن بهمن کیارستمی است. این مجموعه با تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی‌ سرتیپی تولید شده و مصطفی خرقه‌پوش به عنوان سرپرست گروه تدوین با «عقاید یک آکتور سینما» همکاری داشته است.

  منیژه حکمت تهیه کننده و کارگردان سینما پیش از این کارگردانی فیلم « زندان زنان» را بر عهده داشت. وی بعد از ساخت فیلم « سه زن» در سال ۱۳۸۵ در حال حاضر تهیه کنندگی پروژه « شهر موش‌ها» را بر عهده دارد و پس از چند سال وقفه٬ مجموعه «عقاید یک آکتور سینما» را برای عرضه در شبکه نمایش خانگی٬ کارگردانی کرده است.

  این کارگردان سینما هدف از ساخت این مجموعه را شناخت بیشتر مردم از عقاید و شیوه‌های زندگی هنرمندان می‌داند و معتقد است برای بازسازی چهره هنرمندان و نشان دادن واقعیت‌های زندگی بازیگران٬ این مجموعه را با همکاری عوامل حرفه‌ای سینما٬ جلوی دوربین برده است.

  قسمت اول این مجموعه شامل گفتگوی رضا عطاران و سیامک انصاری، هانیه توسلی و امیر جعفری از ٬ چهارشنبه 30 مرداد ماه٬ در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
  این مجموعه‌ی ویدیویی شامل هشت دی‌وی‌دی و هر دی‌وی‌دی شامل دو فیلم است که هفته‌ای یک بار در بازار شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

  سازندگان این مجموعه تلویزیونی امیدوارند حضور این هنرمندان در فضای صمیمی و طرح سوالات صریح درباره شرایط زندگی و عقاید ستاره‌های سینما و تلویزیون٬ بتواند به شناخت بیشتر مردم از این بازیگران منجر شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام