فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • رونمایی از پوستر «ناخواسته»/ فیلمی که مخاطبانش را غافلگیر کرد

  ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  رونمایی از پوستر «ناخواسته»/ فیلمی که مخاطبانش را غافلگیر کرد


  نخستین نمایش خصوصی فیلم سینمایی «ناخواسته» با استقبال قابل توجه مخاطبان مواجه شد.

 • دوشنبه شب گذشته در نخستین اکران محدود و خصوصی فیلم سینمایی «ناخواسته»به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی امیر سید زاده،مخاطبان آنرا جزو اتفاقهای غیر منتظره جشنواره فیلم فجر امسال دانستند.

  این جلسه نمایش با حضور چهره‌های شاخص سینما چون بهرام دهقان،ابراهیم فروزش،محمد حسین لطیفی،رضا حیدرنژاد،بهرام بهرامیان،ضیا هاشمی و ... و همچنین تنی چند از اصحاب مطبوعات و رسانه ها همراه بود.مهرداد صدیقیان بازیگر و مسعودسلامی مدیر فیلمبرداری نیز دیگر حاضران این جلسه بودند.

  فیلم به عنوان نخستین ساخته کارگردانش تحسین حاضران را برانگیخت و با تشویق آنان همراه بود.پس از نمایش اثر نیز سینماگرانی چون دهقان، فروزش، حیدرنژاد و بهرامیان به تمجید از کیفیت های فنی و شاخصه های هنری فیلم پرداختند و نظرات خود را درباره بخشهایی از آن با کارگردان در میان گذاشتند.

  نیک نژاد نیز در صحبتی کوتاه ضمن اظهار امیدواری برای حضور توام با موفقیت فیلمش در جشنواره فیلم فجر،بیان کرد که از نظرات هنرمندان حاضر در این نمایش در نسخه نهایی فیلمش بهره خواهد گرفت.بازی های خیره کننده مهتاب کرامتی و مهرداد صدیقیان و بخصوص الناز حبیبی،فیلمبرداری چشم نواز و موسیقی شنیدنی فیلم (ساخته کارن همایون فر)نیز جزو شاخصه های مورد تاکید حاضران درباره فیلم بود.همچنین اینکه نیک نژاد در نخستین فیلم خود یک قصه مشکل جاده ای را برگزیده ابراز تعجب کردند.

  در حاشیه این جلسه نیز از دو پوستر فیلم که توسط امیر شیبان خاقانی طراحی شده رونمایی شد.این فیلم که ساعت19.30 دوشنبه هفتم بهمن به نمایش درآمد،در بخش مسابقه نوعی نگاه سی و دومین جشنواره فیلم فجر امسال شرکت دارد.

  «ناخواسته» به عنوان نخستین فیلم نیک‌نژاد از اوایل آبان ماه امسال در قم کلید خورد و سپس گروه در کاشان، نائین خور و بیابانک، انارک و ... به فیلمبرداری پرداختند.مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سیدزاده و همچنین ستاره اسکندری، فرهاد قائمیان و همایون ارشادی بازیگران این فیلم هستند.این فیلم یک اثر جاده ای است و مضمونی درام و عاشقانه دارد.

  سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را در اختیار رسانه ها قرار داده اند: هر از گاهی اتفاقاتی می افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریز ناپذیر است. ما خواسته، کاری می کنیم برای دوری از ناخواسته های سر زده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می خورد، با همین ناخواسته ها.

  نیک نژاد نویسندگی سریال «دودکش» را بر عهده داشت که ماه رمضان امسال روی آنتن شبکه یک رفت. او سالها به عنوان دستیار با چهره های مطرحی چون ابراهیم فروزش، سعید سلطانی، محمد حسین لطیفی و سیروس مقدم همکاری داشته است.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام