فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی


  جشنواره امسال فیلم فجر در مشهد مقدس از 14 بهمن آغاز و تا 23 ماه جاری ادامه می یابد،

 • سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی بر ضرورت آسیب شناسی برنامه ها و جشنواره‌های برگزار شده در حوزه فرهنگ و هنر استان تاكید كرد. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، علی اصغر رشید در جلسه شورای سیاست گذاری دهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس، با اشاره به آغاز اکران فیلم های این جشنواره از 14 بهمن ماه امسال، اظهار كرد: باید با ارزیابی جشنواره های گذشته و بهره گیری از تجارب قبلی در این حوزه و بررسی آنها، در جهت رشد و تعالی برنامه‌های فرهنگی، هنری آتی استان گام برداریم. وی با اشاره به ضرورت تاسی به منویات و دغدغه های مقام معظم رهبری در هدایت رسانه ها و جشنواره‌های فرهنگی، هنری، عنوان کرد: همه دست اندركاران حوزه فرهنگ و هنر و به ویژه رسانه در استان، بایستی تمام توان خود را در جهت كاهش اثرات منفی و افزایش نتایج مثبت تولیدات فرهنگی و رسانه ای بكار گیرند. رشید در ادامه، افزود: در برگزاری جشنواره فیلم فجر، باید به موضوعاتی همچون انتخاب فیلم های متناسب با فضای شهر مقدس مشهد برای اكران، تكریم مهمانان ویژه، اتخاذ تدابیر امنیتی لازم و در نظر گرفتن فضای كافی برای استفاده همه علاقمندان تماشای فیلم ها، توجه ویژه صورت گیرد....


  سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی همچنین با اشاره به همراهی استانداری در همه مراحل اجرایی این جشنواره، بر لزوم هماهنگی و همكاری همه دستگاه های استانی ذی‌ربط با ستاد اجرایی دهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس در راستای رفع موانع و نیازهای آن، تاكید كرد.

  همچنین در این جلسه، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز با اشاره به این كه نمایش فیلم ها در قالب جشنواره امسال فیلم فجر در مشهد مقدس از 14 بهمن آغاز و تا 23 ماه جاری ادامه می یابد، گفت: محل اكران فیلم های این جشنواره پردیس سینمایی هویزه در 4 نوبت تعیین شده است.

  سید سعید سرابی با تاكید بر تلاش اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای ایجاد فضایی پر شور و نشاط در جشنواره امسال، از پیش بینی اكران ویژه برای قشرهای مختلف، برگزاری جلسات نقد و بررسی و همچنین نمایش فیلم سه‌بعدی برای نخستین بار پس از تهران، خبر داد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام