فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • خاک و مرجان

  ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  خاک و مرجان


  ادامه ی فیلمبرداری در کابل

 • سکانس باقی مانده فیلم سینمایی «خاک و مرجان» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی امیرپروین حسینی در کابل اواخر هفته جلوی دوربین می‌رود.
  ادامه فیلمبرداری «خاک و مرجان » در کابل  امیر پروین حسینی تهیه‌کننده درباره روند تولید فیلم گفت: بخش‌های مربوط به ایران فیلم به اتمام رسیده است و یک سکانس از فیلم باقی مانده است که اواخر هفته در کابل انجام می‌شود. این سکانس به دلیل شرایط فصلی باقی ماند.

  وی درباره فیلمبرداری در کابل گفت: هماهنگی‌ برای فیلمبرداری در کابل بسیار سخت است و شاید به همین دلیل است که فیلمی در کابل ساخته نشده است. ما تاکنون 40 یا 50 سکانس در کابل فیلمبرداری کردیم و این سکانس که مربوط به اواسط فیلم‌است نیز در پایان هفته انجام می‌شود.

  وی درباره مراحل فنی فیلم گفت: همزمان و پرده به پرده فیلم توسط مستانه مهاجر تدوین می‌شود و موسیقی فیلم توسط آرمان موسی‌پور ساخته می‌شود. مسعود بهنام نیز صداگذاری فیلم را انجام می‌دهد.

  بنا بر این گزارش، بخش‌هایی از فیلم «خاک و مرجان» در مناطق مختلف افغانستان از جمله پنجشیر، کابل و پروان جلوی دوربین رفت .

  جدیدترین ساخته اطیابی با مضمون ملودرام اجتماعی آماده شده و به مسایل روز افغانستان می‌پردازد و داستانی شخصیت‌محور داشته و حول محور یک خانواده افغانی می گذرد.

  اطیابی در این فیلم از بازیگران معروف افغانی برای ایفای نقش‌ها بهره برده است. این فیلم محصول مشترک ایران و افغانستان است. این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده است
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام