فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • از پوستر جدید فیلم «خط ویژه» با بازی هانیه توسلی، میترا حجار و مصطفی زمانی رونمایی شد

  ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  از پوستر جدید فیلم «خط ویژه» با بازی هانیه توسلی، میترا حجار و مصطفی زمانی رونمایی شد


  از پوستر جدید فیلم سینمایی «خط ویژه» به کارگردانی مصطفی کیایی، که در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد، رونمایی شد.

 • از پوستر جدید فیلم سینمایی «خط ویژه» به کارگردانی مصطفی کیایی، که در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد، رونمایی شد.

  «خط ویژه» یک تریلر اجتماعی و شهری است که به مسائل جوانان و جامعه امروز می‌پردازد. داستان فیلم با فیلمنامه ای از مصطفی کیایی، روایت مقطعی از زندگی چند جوان است که پول هنگفتی به دست می‌آورند و ...

  هانیه توسلی، میترا حجار، پریناز ایزدیار، مصطفی زمانی، میلاد کی‌مرام، هومن سیدی، محسن کیایی و سام قریبیان از بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.  مهدی جعفری مدیر فیلمبرداری «خط ویژه» است. همچنین مهرداد میرکیانی به عنوان طراح چهره‌پردازی، حجت اشتری طراح صحنه، رعنا امینی طراح لباس، امیر نوبخت صدابردار و محمد فوقانی عکاس با این پروژه همکاری می‌کنند.

  این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری جوزانی ساخته شده است.

  مصطفی کیایی کارگردان فیلم «خط ویژه» درباره مضمون فیلم خود می گوید: «خط ویژه» قصه‌ای اجتماعی دارد. فکر می‌کنم به دلیل ویژگی همذات پنداری موجود در قصه «خط ویژه»، فیلم می‌تواند با مخاطبان به خوبی ارتباط برقرار کند.

  کیایی از داستان فیلم «خط ویژه» به عنوان دغدغه‌های سال‌های اخیر خود یاد کرد و افزود: حدود 3 سال است که روی نگارش فیلمنامه این اثر تمرکز کرده‌ام. «خط ویژه» اگرچه در راستای دو فیلم قبلی‌ام است اما به لحاظ ژانر از دو تجربه قبلی متفاوت است.


  منبع:سینما نگار
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام