فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
  • نامزدهای جشنواره فیلم فجر بالاخره اعلام شدند

    ۱۳۹۱/۱۱/۲۲
    تعداد نظر :(#)

    نامزدهای جشنواره فیلم فجر بالاخره اعلام شدند


    "استرداد" بالاترین نامزدی، و "دهلیز"، "دربند", "گناهکاران" و "برلین -7" به دنبال آن / آثار فارابی, شهرداری و رسانه های تصویری در صدر جوایز اصلی و نگاه نو

  • نامزدهاي بخش مسابقه سينماي ايران (سوداي سيمرغ) سي و يكيمن جشنواره بين المللي فيلم فجر به شرح زير اعلام شد.
    استرداد با نامزدی در 14 رشته, دربند و دهلیز, 10 رشته و گناهکاران با 7 رشته, در صدر فهرست نامزدها قرار دارند.

    هیس... دخترها فریاد نمی زنند، خسته نباشید، جیب بر خیابان جنوبی، روز روشن، رسوایی، کلاس هنرپیشگی, از جمله فیلم های مهمی هستند که با بی توجهی هیات داوران مواجه شده اند.

    نامزدهای بخش های مختلف به شرح ذیل می باشند :
    * جلوه‌های ویژه میدانی

    1. محسن روزبهاني (استرداد)



    2. عباس شوقي (جیب‌بر خیابان جنوبی)



    3. آرش آقابیک (دهلیز)



    4. محسن روزبهاني (زیباتر از زندگی)



    5. رضا ترکمان (عقاب صحرا)



    6. اصغر پورهاجريان (گناهکاران)







    * جلوه‌های ویژه بصری



    1. مجيد شوندي (استرداد)



    2. امیر سحرخیز (ترنج)



    3. محراب مشهدبان (دهلیز)



    4. بهنام خاکسار (عقاب صحرا)



    5. پیام نبوتی (فرزند چهارم)







    * صداگذاری



    1. محمدرضا دلپاك (استرداد)



    2. محمد رضا دلپاك (برلین منفی 7)



    3. ايرج شهزادي (جیب‌بر خیابان جنوبی)



    4. فرامرز ابوالصدق (دربند)



    5. مهران ملكوتي (گناهکاران)







    * صدابرداری



    1. حسن زاهدي (استرداد)



    2. منصور شهبازي (دربند)



    3. وحيد مقدسي (دهلیز)



    4. نجفي / دانشمند (قاعده تصادف)



    5. بهمن حيدري (گناهکاران)











    * طراحی صحنه و لباس



    1. ايرج رامين‌فر (استرداد)



    2. آتوسا قلمفرسايي (حوض نقاشی)



    3. ايرج رامين فر (خسته نباشید!)



    4. کیوان مقدم (دربند)



    5. مجيد ميرفخرايي (رسوایی)







    * چهره پردازی



    1. سعید ملکان (آسمان زرد کم‌عمق)



    2. محسن بابايي (استرداد)



    3. فاطمه و زهرا كمالي (دهلیز)



    4. امير اسكندري (رسوایی)



    5. مسعود ولدبیگی (عقاب صحرا)







    * تدوین



    1. بهرام دهقان (آسمان زرد کم‌عمق)



    2. بهرام دهقان (استرداد)



    3. مصطفي خرقه‌پوش (برلین منفی 7)



    4. محمدرضا و میثم مویینی (جیب‌بر خیابان جنوبی)



    5. حميدرضا قرباني (دهلیز)







    * موسیقی



    1. ستار اوركي (استرداد)



    2. حامد ثابت (برلین منفی 7)



    3. آرمان موسی‌پور (خاک و مرجان)



    4. فریدون شهبازیان (فرزند چهارم)



    5. كارن همايونفر (هیس دخترها فریاد نمی‌زنند)











    * فیلمبرداری

    1. پیمان شادمانفر (آسمان زرد کم‌عمق)



    2. محمود كلاري (استرداد)



    3. فرشاد محمدي (برلین منفی 7)



    4. هومن بهمنش (دربند)



    5. محمد آلادپوش (حوض نقاشی)



    6. تورج منصوری (عقاب صحرا)







    * بهترین بازیگر نقش مکمل زن



    1. پگاه آهنگرانی (دربند)



    2. ندا جبرائیلی (قاعده تصادف)



    3. زهرا داود نژاد(کلاس هنرپیشگی)



    4. مریلا زارعی (هیس دخترها فریاد نمی زنند)



    5. شقایق فراهانی (گناهکاران)







    * بهترین بازیگر نقش مکمل مرد



    1. رامبد جوان (گناهکاران)



    2. مسعود رایگان (برلین منفی 7)



    3. یداله شادمانی (خسته نباشید)



    4. محمدرضا شریفی نیا (رسوایی)



    5. بهرنگ علوی (دربند)



    6. فرهاد قائمیان (استرداد)







    * بهترین بازیگر نقش اول زن



    1. نازنین بیاتی (دربند)



    2. هانیه توسلی (دهلیز)



    3. نگار جواهریان (حوض نقاشی)



    4. الهام حمیدی (گهواره ای برای مادر)



    5. ترانه علیدوستی (آسمان زرد کم عمق)











    * بهترین بازیگر نقش اول مرد



    1. مهران احمدی (روز روشن)



    2. امیر جعفری (قاعده تصادف)



    3. اکبر عبدی (رسوایی)



    4. رضا عطاران (دهلیز)



    5. حمید فرخ نژاد (استرداد)







    * فیلمنامه



    1. رضازاده / طالب زاده (استرداد)



    2. پرويز شهبازي (دربند)



    3. علي اصغري (دهلیز)



    4. بهنام بهزادی (قاعده تصادف)



    5. محمدسام قريبيان (گناهکاران)







    * کارگردانی



    1. علی غفاری (استرداد)



    2. پرویز شهبازی (دربند)



    3. بهروز شعیبی (دهلیز)



    4. بهنام بهزادی (قاعده تصادف)



    5. علیرضا داودنژاد (کلاس هنرپیشگی)







    * بهترین فیلم



    1. محسن آقا علی اکبری/ بنیاد (استرداد)



    2. پورشريف / موسسه (برلین منفی 7)



    3. سمواتی / بنیاد (دربند)

    4. محمود رضوی مجد (دهلیز)



    5. فرامرز قریبیان (گناهکاران)
  • Share this article on the social networks

  • Your Name:

    Your Message:





کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام