فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • از فیلم برگزیده مردمی جشنواره در اختتامیه تقدیر به عمل خواهد آمد

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  از فیلم برگزیده مردمی جشنواره در اختتامیه تقدیر به عمل خواهد آمد


  اختتامیه 25 بهمن 91 در سالن شهید اصغرزاده

 • سخنگوی دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، از تقدیر فیلم برگزیده مردمی در اختتامیه این جشنواره خبر داد. سید حمید طباطبایی با اشاره به پخش فیلم‌های سی و یكمین جشنواره فیلم فجر كشور در مشهد عنوان كرد: سینمای مشهد واقعا دیجیتال شده است و پایتخت معنوی ایران به استانداردهای سینمایی برای پخش فیلم مجهز است. وی با بیان این كه دیروز، سینما اصغرزاده مشهد نیز به پخش دیجیتال مجهز شد، خاطر نشان كرد: با توجه به این كه عدم نمایش مناسب فیلم، باعث ضربه خوردن آن می‌شود امكانات پخش فیلم را در مشهد ارتقا دادیم و به هیچ عنوان از تكنولوژی عقب نیستیم طباطبایی با اشاره به فواید دیجیتالی شدن سینماها، تصریح كرد: با دیجیتالی شدن سینماها، هزینه تولید فیلم كاهش و كیفیت نمایش آن افزایش می‌یابد و از لحاظ امنیتی نیز امكان كپی غیر مجاز فیلم از بین می‌رود....

  معاون هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با بیان این كه امكان اكران اولین فیلم سه بعدی سینمای ایران، به دلیل نبودن پرده مناسب در مشهد و جود ندارد اظهار داشت: امسال توجه ویژه‌ای به انتخاب فیلم‌ها متناسب با فضای معنوی شهر مشهد صورت گرفته و تكریم و پذیرایی مناسب میهمانان جشنواره به همراه ایجاد نظم و فضای مطلوبی برای برگزاری جشنواره ایجاد كرده است.

  طباطبایی از نحوه‌ فروش بلیت‌های جشنواره خبر داد و گفت: طرفداران جشنواره با مراجعه به سینما در ساعات قبل از پخش فیلم قادر به خرید بلیت فیلم‌های جشنواره خواهند بود.

  وی با بیان این كه امسال به دلیل نبود اختیارات در فروش بلیت هیچ تخفیف و یا سهمیه‌ای وجود ندارد، افزود: البته برای خبرنگاران سهمیه خاصی در نظر گرفته شده و كارت‌های ویژه‌ای چاپ شده است.

  سخنگوی دهمین جشنواره فجر مشهد از برگزاری اختتامیه این جشنواره در سالن شهید اصغر زاده و تقدیر از فیلم برگزیده مردمی خبر داد و اظهار داشت: در مراسم اختتامیه از هنرمندان سینماگر مشهدی و رسانه‌های فعال برای پوشش خبری دعوت خواهیم كرد، البته در چند روز آینده كمیته برگزاری اختتامیه جلسه‌ای برای تعیین برنامه‌های مراسم اختتامیه خواهد داشت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام