فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «هیس...» در ایام نوروز اکران می‌شود

  ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  «هیس...» در ایام نوروز اکران می‌شود


  کارگردان «هیس..» گفت: با توجه به استقبال مردم از فیلم سینمایی «هیس..» در سرتاسر کشور تصمیم گرفتیم فیلم را برای اکران نوروز به نمایش درآوریم.

 • پوران درخشنده کارگردان فیلم سینمایی «هیس...» درباره اکران فیلم گفت: فیلم سینمایی «هیس..» در ایام جشنواره با استقبال بسیار خوب مخاطب مواجه شد و ما این استقبال را علاوه بر تهران در تمام شهرهای کشور شاهد بودیم و فیلم منتخب تماشاگران جشنواره فیلم فجر معرفی شد. به همین دلیل برای احترام به آرای مردم فیلم «هیس...» را برای نمایش در اکران نوروز در نظر گرفتیم.  وی درباره تغییراتی که ممکن است در فیلم رخ دهد گفت: فیلم آماده نمایش است و تغییری نخواهد داشت و توسط شرکت فیلمیران به نمایش درخواهد آمد. تصمیم گرفتیم با در نظر گرفتن اکران زمان مناسب می‌توان به علاقه مخاطبین که مشتاقانه مقابل سینماها صف کشیدند و با سختی و مشقت فراوان در ایام جشنواره موفق به دیدن فیلم شدند، احترام بگذاریم.

  بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «هیس...» با استقبال بسیار خوب مخاطبین مواجه شد و یکی از فیلم‌هایی بود که در سانس‌های فوق‌العاده به نمایش درآمد.

  فیلم «هیس ...» معضلی اجتماعی را به خانواده‌ها گوشزد می‌کند و در آن بازیگرانی چون طناز طباطبایی، مریلا زارعی، شهاب حسینی، جمشید هاشم‌پور و... به ایفای نقش می‌پردازند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام