فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • جزئیات مراسم افتتاحیه فیلم فجر در تالار وحدت

  ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  جزئیات مراسم افتتاحیه فیلم فجر در تالار وحدت


  در حالی قرار است مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر عصر روز جمعه ۱۱ بهمن در تالار وحدت برگزار شود که عدم سخنرانی‌های طولانی و طراحی متفاوت مراسم افتتاحیه از ویژگی‌های آن است.

 • مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در مدت زمان دو ساعت از ساعت 18:30 تا 20:30 با اجرای فرزاد حسنی و به کارگردانی محمد حیدری در تالار وحدت برگزار خواهد شد که تلاش برای عدم برگزاری مراسم خسته‌کننده مهمترین ویژگی افتتاحیه فیلم فجر سی‌ودوم است.

  بر اساس این گزارش، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در افتتاحیه جشنواره امسال هیچ خبری از سخنرانی‌های طولانی و خسته کننده نیست و حتی تنها فردی که قرار است به صورت مستقیم و روی صحنه سخنرانی کند، رئیس سازمان سینمایی است که سخنرانی حجت‌الله ایوبی نیز بسیار کوتاه و موجز پیش‌بینی شده است.

  همچنین علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر نیز قرار است به شیوه متفاوتی گزارش خود را ارائه دهد و در مدت زمان حدود 4 دقیقه‌ای و با ترکیبی از کلیپ‌های زنده و آرشیوی گزارش خود را ارائه خواهد داد.

  بنابراین گزارش، یکی از بخش‌های ویژه مراسم افتتاحیه کلیپی ویژه در ارتباط با انقلاب اسلامی است که با طراحی و اجرای منحصر به فردی اجرا می‌شود.

  در مراسم افتتاحیه همچنین بزرگداشت هما روستا، مهدی هاشمی و جهانگیر میرشکاری به پاس یک عمر فعالیت موثر و مستمر سینمایی برگزار خواهد شد که قرار است برای تقدیر از هرکدام از این 3 هنرمند، 3 سینماگر شاخص روی صحنه حاضر شوند.

  به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اجرای موسیقی نیز یکی دیگر از بخش‌های مراسم افتتاحیه است که رضا یزدانی در مدت زمان 15 دقیقه 3 قطعه را برای مراسم حاضران اجرا خواهد کرد و به احتمال فراوان یک گروه موسیقی دیگر نیز به اجرای یک قطعه موسیقی 4 دقیقه‌ای خواهند پرداخت.

  آئین پایانی مراسم افتتاحیه نیز بخشی کاملا ویژه است که در آن سیمرغ‌های 32 دوره جشنواره فجر به صورت تصویری به نمایش در خواهد آمد و پس از آن از پوسترهای 32 دوره جشنواره فیلم فجر در قالب طراحی ویژه‌ای رونمایی خواهد شد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام