فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آبیار: نمی دانم با چه زبانی از آقای حاتمی کیا تشکر کنم / ما جنگ طلب نیستیم

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  آبیار: نمی دانم با چه زبانی از آقای حاتمی کیا تشکر کنم / ما جنگ طلب نیستیم


  نرگس آبیار؛ کارگردان «شیار 143» بعد از جلسه مطبوعاتی فیلمش درباره واکنش حاتمی کیا به این فیلم گفت: زبانم قاصر است و در مقابل این کار شوکه وغافلگیر شدم، نمی دانم با چه زبانی از آقای حاتمی کیا تشکر کنم.

 • نرگس آبیار؛ کارگردان «شیار 143» بعد از جلسه مطبوعاتی فیلمش درباره واکنش حاتمی کیا به این فیلم گفت: زبانم قاصر است و در مقابل این کار شوکه و غافلگیر شدم، نمی دانم با چه زبانی از آقای حاتمی کیا تشکر کنم.

  آبیار با اشاره به اینکه فیلم «چ» را ندیده است درباره استقبال اهالی رسانه گفت: غافلگیر شدم و توقع همچین استقبالی چه در سالن و نشست خبری را نداشتم در اکران مردمی هم با بازتاب های خوبی مواجه شدم، مردم از دیدن فیلم متاثر می شدند و ارتباط خوبی با شخصیت های فیلم برقرار می کردند و احساس می کنم به آنچه می خواستم رسیدم.

  وی با تاکید بر اینکه جنگ پتانسیل زیادی برای پرداخت دارد، یادآور شد: در جنگ با مقوله شهادت سر و کار داریم و لایه های جدیدی را برای زندگی ایجاد می کند، جنگ ما تحمیلی بوده ما جنگ طلب نیستیم و این ها مسئله هایی است که باید به آنها پرداخت شود.

  آبیار در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون فضا خیلی خوب پیش رفته است و از مسئولین محترم تشکر می کنم که ساعت و روز خوبی را برای اکران فیلم در نظر گرفتند.

  به گزارش خبرنگار سینماپرس، در نشست مطبوعاتی فیلم سینمایی «شیار 143»، ابراهیم حاتمی کیا «چ» را به فیلم «شیار 143» تقدیم کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام