فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • نشست خبری فیلم «حوض نقاشی»

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  نشست خبری فیلم «حوض نقاشی»


  نشست خبری فیلم "حوض نقاشی" به کارگردانی مازیار میری برگذار شد.

 • به روز رسانی 23 : فایل صوتی کامل نشست : (در انتهای مطلب)

  به روز رسانی 17: (13:07): محمدی: برای سال بعد ایده یک کار طنز دارم. که از نظر مخاطب از مارمولک پر بیننده تر میشود. اما قطعا اجازه ساخت آن را نمی دهند. ما میتوانیم در این کشور خیلی چیزها را داغون کنیم. اما نمیتوانیم کاری کنیم که حریم خانواده ها آسیب نبیند.

  به روز رسانی 16: (13:05): میری: همین نسخه بدون ممیزی اکران خواهد شد.

  به روز رسانی 15 (13:00): محمدی: تحریم دارویی دارد به بخشی از جامعه فشار می آورد. این فیلمی علیه سرمایه داری نیست. بلکه داریم فشاری که این تحریم ها روی قشری فشار می آورد را نشان میدهیم و زیر این فشارها خانواده آسیب می بینند و آقایان سرشان به دعواهای معمول گرم است. از اتفاقی که دیروز در این کشور افتاد متاسفم. کشور باید به عقلانیت برگردد و ارزش های انسانی را درک کنیم.

  به روز رسانی 14 (12:56): از میری سوال شد با توجه به اینکه در فعالیت صنفی فعال بوده اید چرا در مقابل خواهش همکارانتان در مورد حوزه توجهی نشان ندادید. میری گفت: فکر نمیکنم ساخت حوض نقاشی سینما را نابود کرده باشد. عده ای تفرقه میاندازند و خواسته معقولی نیست که از ما بخواهند با جایی کار نکنیم.

  به روز رسانی 13 (12:53): شهیدی فر: همان طور که خبر دارید دیروز روز بانمکی برای ما و ملت ایران بود

  به روز رسانی 12 (12:50) محمدی درباره اینکه آیا مناقشات با حوزه باعث نمی شود به فیلم در جشنواره ظلم شود گفت: داوری آثار هنریدر طول زمان اتفاق می افتد. جشنواره بهانه ایست که در آن کار را به نمایش بگذاریم و هیئت داورانی هستند که ممکن است کار را بپسندند یا نه. از اول به عوامل گفتم به خاطر مسئالی که دور و بر ماست ممکن است به شما ظلم شود.

  به روز رسانی 11 (12:47): مازیار میری: برای سکانس آخر شرکتی بود که امکان کار را به ما داد و این برای اولین بار و آخرین بار بود. چون بعد از گرفتن این سکانس این دوربین از بین رفت!

  به روز رسانی 10 (12:46): یکی از حضار دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را از همین حالا به عوامل فیلم تبریک گفت

  به روز رسانی 9 (12:45): مازیار میری در جحواب این سوال که در ایران 91 عشق قدر خواهد بود کرایه خانه ها را بدهد یا بیکاری را حل کند گفت: تحملش را کمی آسان تر میکند.

  به روز رسانی 8(12:42): به یک معنا هیج جا روی فیلم تاثیر نگذاشتم و این حرفم فروتنی نیست. دقایقی احساس کردیم باید فیلم را لطیف تر کنیم. و هر جا که موفق به این کار شدیم آن را سینمایی تر هم کردیم. به آقای میری میگفتم و این دغدغه از زیر نور ماه شروع شد و به شکل های مختلف ادامه پیدا کرد.

  به روز رسانی 7 (ساعت 12:40): میری در مورد مطرح شدن بحث تحریم ها در فیلم گفت. علاقه مند هستم فیلمهایم ثبت زمان خودشان باشند. بعضی اتفاقات در جامعه به افرادی فشار می آورد که ما حواسمان بهشان نیست. که تحمل این اوضاع نیروی عشق میخواهد.

  به روز رسانی 6 (ساعت 12:38): حامد محدی فیلمنامه نویس فیلم گفت: ما در این کشور با این تحریم ها و مسائل اقتصادی که داری زندگی میکنیم. هر چند حرف اصلی قصه ما عشق است.

  به روز رسانی 5 (ساعت 12:37): مازیار میری: شهاب حسینی سر فیلم خانم افشار زاده هستند و خانم جواهریان تب شدید داشتند و به این دلیل در جلسه حاضر نشدند.

  به روز رسانی 4 (ساعت 12:35): محمدی افزود اتفاقات یک سال اخیر مربوط به درون سینما نیست و عناصری دخالت می کنند و من هر جا شرایط کار عادلانه و انسانی فراهم باشد کار می کنم

  به روز رسانی 3 (ساعت 12:30) : محمدی افزد این فیلم سفارشی و تحمیلی نبود. هیچ صحنه یا سکانسی از سوی حوزه این سو و آن سو نشد. جنس ارتباط معقول و منطقی و انسانی و سازنده بود. من از تعدادی از فیلمسازان سرشناس شنیدم که اگر می شود این طور با خوزه کار کرد آماده همکاری هستند.

  به روز رسانی 2 (ساعت 12:24): منوچهر محمدی در پاسخ به اینکه چرا در این شرایط با حوزه هنری همکاری کرد گفت: من به عنوان فیلمساز با پیشنهاداتی از جاهای مختلف رو به رو هستیم. و قاعدتا باید نقطه ای به وجود بیاید که انسان باور کند فیلمی را که اعتقاد دارد می تواند بسازد و گاهی وقت ها این همکاری با نهادها به وجود نمی آمد و گاهی به وجود می آید.

  به روزرسانی 1 (ساعت 12:20): نشست خبری این فیلم در غیاب نگار جواهریان و شهاب حسینی آغاز شد. مازیار میری در ابتدای نشست از زنده یاد مسعود بهنام یاد کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام