فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فرماندار مشهد

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  فرماندار مشهد


  برگزاری جشنواره با مشکل ترافیک

 • دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از چهاردهم بهمن تا 23 بهمن با نمایش فیلمهای بخشهای مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سه سالن پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار می‌شود. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در شورای سیاستگذاری این جشنواره با بیان این مطلب افزود: سه هزار و 684 نفر در سال گذشته از فیلمهای نمایش داده شده در جشنواره نهم دیدن کرده‌اند و انتظار می‌رود امسال با توجه به تعداد فیلمها، استقبال بیشتری از جشنواره بشود. وی عنوان کرد: در سال 91 از میان 72 عنوان فیلم ویدیویی مستند، پویانمایی و کوتاه و داستانی تولیدی خراسان رضوی دو فیلم به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر ارسال شده که یک فیلم از خراسان رضوی به جشنواره راه یافته است. سیدسعید سرابی تعداد سالنها را که در این جشنواره در خراسان رضوی دایر است، 28 سالن با ظرفیت 11 هزار و 714 صندلی اعلام کرد. سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی نیز دغدغه‌های مقام معظم رهبری را در زمینه فیلم و سینما مورد ستایش قرار داد و افزود: اکران فیلمها باید دقیقاً مورد ارزیابی قرار گیرد و رصد کنیم تا در جشنواره‌های آینده آسیبهای گذشته تکرار نشود....


  رشید با تأکید بر اینکه باید از آثار منفی در فیلمها کاسته شود و بر آثار مثبت تکیه کنیم، گفت: اگر پس از برگزاری جشنواره کتاب، جشنواره را ببندید و پیگیر نباشید، به آسیبها نمی‌رسید.
  وی افزود: اگر ظرفیت سالنها کم است، باید فکری برای رفع آن کرد و اگر قرار است تفاهمی باشد، باید همه دستگاه‌ها در این زمینه یاری کنند.
  سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ما باید با توجه به شرایط فرهنگی خاص مشهد دقت کنیم که اگر فیلمی مناسب نمایش در مشهد نیست، اکران نکنیم و فیلمهایی مورد نظر قرار گیرد که صبغه انقلابی داشته باشد.
  وی از برگزاری دوره‌های مختلف جشنواره اطلاع دقیقی داشت؛ زیرا در پاسخ خبرنگار قدس که برگزاری جشنواره را 9 دوره عنوان کرد، گفت: اگر اکران چند فیلم را در ایام دهه فجر سال 64 به شمار آوریم، این جشنواره را می‌توان دهمین سال برگزاری همزمان جشنواره فیلم فجر دانست.
  گفت و گو با فرماندار مشهد
  در همین خصوص فرماندار مشهد و در حاشیه این جلسه در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: از آنجا که مسایل امنیت و کنترل ترافیک جشنواره بسیار مهم است، به نظر می‌رسد که پردیس سینمایی هویزه با سه سالن اختصاص یافته برای برگزاری مهمترین جشنواره سینمایی کشور در مشهد با مشکلات ترافیکی در محدوده سالنهای نمایش دهنده روبه‌رو خواهد بود.
  و از سویی هم گنجایش سالنها در حد و اندازه این جشنواره نیست و انتظار داریم در این زمینه همه دستگاه‌ها کمک کنند تا جشنواره با مشکل مواجه نشود.
  حسن موحدیان در ادامه اظهار داشت: این مسایل باید پیش از مراحل اجرایی در شورای سیاستگذاری مطرح می‌شد تا با اختصاص سالنهای بیشتر، مسایل ترافیکی را پیش‌بینی می‌کردیم، اما به هر حال فرمانداری در هر شرایطی باید این مسایل را مدیریت کند و امیدوارم که مشکلی پیش نیاید.

  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام