فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • دربند شاید نوروز

  ۱۳۹۱/۱۱/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  دربند شاید نوروز


  امیر سمواتی گفت: فیلم «دربند» نقبی به بخشی از شرایط امروز و روابط بین جوانان ماست و با نمایش مناسب فیلم شاید بتوانیم باری از روی دوش جوانان برداریم.

 • «امیر سمواتی» تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دربند» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نمایش عمومی فیلم و احتمال تغییر در تدوین آن گفت: دربند بسیار با حوصله و با دقت ساخته شده و به همه ریزکاری‌ها فکر شده، فکرها و ایده‌ها در فیلم مستتر است و هیچ‌گونه تغییری در فیلم صورت نمی‌گیرد. گروهی از مخاطبین فیلم را دیدند و ارزیابی‌ها را قبل از فجر انجام دادیم.  سمواتی در باره ممیزی فیلم توضیح داد: اداره کل نظارت و ارزشیابی به مواردی حساسیت داشتند و چیز پیچیده ای نبود ما هم دیدیم به فیلم لطمه‌ای نمی‌زند و انجام شد البته آقای شهبازی موافق نبودند اما راضی شدند و پروانه نمایش فیلم صادر شد.

  وی درباره استقبال مردم از نمایش فیلم گفت: فیلم «دربند» به جزء نمایش های روزهای اول و دوم، در بقیه نمایش‌ها، در سانس فوق‌العاده اکران شد و باعث افتخار است. فیلم مورد توجه رسانه ها و مردم قرار گرفت، در این فرصت از مخاطبینی که مرکز همایش‌ها، سینما آزادی ، پردیس ملت و... مجبور شدند روی زمین بنشینند و یا ایستاده فیلم را ببینید عذرخواهی می‌کنم . از اختیار ما خارج بود قطعا دوست داشتیم در شرایط راحتتر و مناسب‌تری فیلم را ببیند.

  فیلم نقبی به بخشی از شرایط امروز ما و روابط جوانان است

  تهیه‌کننده «دربند» درباره زمان مناسب نمایش فیلم گفت: فکر می‌کنم هرچه زودتر بهتر است فیلم به نمایش عمومی درآید، نه به این جهت که بازگشت سرمایه داشته باشد، بلکه فیلم ریزه‌کاری هایی برای جوانان مطرح می‌کند که دیدن آن برای دختران و پسران بسیار مهم خواهد بود. شاید بتوان گفت فیلم نقبی به بخشی از شرایط امروز ما و روابط بین جوانان ما خواهد داشت و با نمایش مناسب فیلم شاید بتوانیم با فیلم باری از روی دوش جوانان برداریم.

  قشر وسیعی از جامعه را هدفگذاری کردیم

  وی درباره نمایش فیلم در اکران پاییزی با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها و ارتباط فیلم با این قشر از جامعه گفت: نه به عقیده من تعابیر غلطی است. حرف ما تنها دانشجوها نیستند ما قشر وسیعی از جامعه را در فیلم هدف گذاری کردیم البته دانشجویان هم مخاطب فیلم ما هستند اما جوانی، خامی و روابطی که منجر به معضل می‌شود در فیلم مورد توجه قرار گرفته است، فکر می‌کنم نمایش مناسب فیلم اکران نوروزی آن باشد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام