فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • گزارشی از نشست پرسش و پاسخ فیلم «امروز» در کاخ جشنواره

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
  تعداد نظر :(#)

  گزارشی از نشست پرسش و پاسخ فیلم «امروز» در کاخ جشنواره


  نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی«امروز»با حضور عوامل فیلم و سعید قطبی زاده که اداره این جلسه را بر عهده داشت در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.

 • عصر امروز و در هفتمین روز از سی‌ودومين دوره جشنواره فیلم فجر، نشست پرسش و پاسخ فیلم «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی، با حضور این کارگردان و سایر عوامل سازنده فیلم، در سالن سعدی برج ميلاد برگزار شد.

  سعید قطبی زاده در ابتدای این جلسه از رضا میرکریمی کارگردان فیلم «امروز» پرسشی را مبنی بر اینکه چه چیزی باعث شد تا این قصه را به یک داستان بلند تبدیل کند مطرح کرد و میرکریمی در پاسخ به او گفت: «نمی دانم چرا سعی می کنم هر کاری را درست انجام بدهم آخرش درست انجام نمی شود. مثلا صدای فیلم در این سالن بسیار بد بود و میکس خوبی نداشت. شاید از بدشانسی باشد».

  میرکریمی ادامه داد: «این قصه چیزهای جدیدی برای من داشت. قهرمانی که خودش را بی نیاز از قضاوت دیگران می بیند برایم عجیب و جذاب بود. من به دنبال یک قهرمان دم دستی نبودم و دنبال چیزی بودم که حال امروزمان را خوب کند، بدون اینکه در آن ریا باشد».

  قطبی زاده پرسش دیگری را مبنی بر اینکه شخصیت اصلی فیلم شما با بازی پرویز پرستویی مخاطب را درک نمی کند و چرا چنین داستانی روایت شده است پرسید، که میرکریمی در پاسخ گفت: «اگر شما آن را متوجه نشدید جسارت است که در اینجا چیزی به فیلم اضافه کنم حتما در زمان اکران مفصل می توان درباره آن حرف زد».

  میرکریمی ادامه داد: «فکر می کنم این فیلم می تواند به راحتی پاسخ پرسش ها را بدهد. روایت فیلم بر مبنای کم گوی و کزیده گویی بود و ما با دو دسته مخاطب در ارتباط با این فیلم مواجه هستیم، کسانی که با فیلم همراهی می کنند و دسته ای که مثل شما درگیر فیلم نمی شوند. انشا الله در فیلم دیگر جبران می کنم».

  شبنم مقدمی بازیگر این فیلم نیز درباره حسش نسبت به نقشی که ایفا کرده است، گفت: «قرار نبود این نقش را دوست داشته باشم. این نقش کسی است که بی اجازه آدم های اطرافش را قضاوت و پیش داوری می کند».

  منبع:سینما نگاردددد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام