فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • اسامی فیلمهای یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد اعلام شد

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  اسامی فیلمهای یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد اعلام شد


  اسامی فیلمهای یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد اعلام شد. معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اسامی یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد را اعلام کرد.

 • اسامی فیلمهای یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد اعلام شد. معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اسامی یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد را اعلام کرد. سید حمید طباطبایی، در نشست خبری یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد به تشریح برنامه های یازدهمین جشنواره فلیم فجر در مشهد پرداخت و اظهار داشت: افتتاحیه جشنواره فیلم فجردر 17 بهمن در مشهد برگزار می شود و اختتامیه آن نیز در 27 بهمن برگزار می شود. وی از اکران 20 فیلم در یازدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد خبرداد و گفت: اکران فیلمهای چ مثل چمران، ملبورن، انارهای نارس، رت کارپت،پنج ستاره، روزگاری عشق و ضیافت، خط ویژه، رنج و سرمستی، برف، شیار143، فصل فراموشی فریبا، با دیگران، متروپل، تمشک، فرشته ها با هم می آیند،اشباح در یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد قطعی شده است...


  طباطبایی با اشاره به ساعت آغاز اکران فیلم ها از 10 صبح تا 22 شب گفت: نشست های نقد و بررسی دو فیلم چ مثل چمران و خط ویژه با حضور کارگردانان و عوامل این دو فیلم بعد از اکران در سالن سینمایی هویزه برگزار می شود.
  وی ادامه داد: ظرفیت سالن سینمایی هویزه در هر روز 700 نفر است و بهای بلیط بین چهار تا شش هزار تومان است و در روز های پایانی جشنواره، فیلم ها در سالن سینمایی شهید اصغر زاده نیز اکران می شود.
  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه از اکران فیلم های یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در شهرستان های نیشابور، سبزوار و گناباد نیز خبر داد.
  وی از ارگانهای و ادارات فرهنگی مشهد خواست در برگزاری این جشنواره مشارکت داشته باشند و افزود: اگر می خواهیم جشنواره ای فاخربرگزار کنیم باید همه دست به دست هم دهیم، این جشنواره افتخار و آبروی مشهد است و نیاز به همکاری همه دستگاهها دارد.

  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام