فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی گفت

  ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی گفت


  تدوین فیلم سینمایی «چمران» تا پایان بهمن به طول خواهد انجامید فیلم و برای نمایش در فیلم فجر آماده نمی‌شود

 • حسن نجاریان قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره احتمال حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر گفت: در آخرین صحبت‌هایی که با دبیر جشنواره آقای عباسیان انجام شد و هماهنگی‌های لازم که با آقای حاتمی‌کیا ،پژمان لشکری‌پور (رابط فرهنگی و نماینده بنیاد در پروژه) داشتم، احساس کردیم دیگر نمی توانیم فشاری را به پروژه بیاوریم با شرایط پرفشار و تدوین تمام وقت تا پایان بهمن تدوین فیلم به طول می‌انجامد. آقای حاتمی کیا دوست داشت فیلم در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود اما هرقدر ایشان تلاش کرد فیلم حتی برای نمایش یک سانس هم به جشنواره فیلم فجر نمی‌رسد.

  وی در ادامه گفت: با صحبتی که شب گذشته انجام شد و اتفاق نظر همه دوستان و با تشکر از آقای حاتمی کیا که تلاش مضاعفی داشتند و دبیر جشنواره که اعلام کرد تا آخرین دقیقه منتظر می‌ماند ، قطعی شد فیلم به جشنواره نمی‌رسد. امیدواریم به محض آماده شدن با هماهنگی آقای حاتمی‌کیا یک اکران خصوصی برای اهالی رسانه و هنرمندان در زمان مناسب در نظر می‌گیریم.

  نجاریان در پاسخ به این سوال که فیلم را برای جشنواره فیلم فجر سال آینده آماده خواهید کرد یا به اکران می‌سپارید گفت: برنامه ریزی برای نمایش فیلم به سیاست‌های بعدی ما باز می‌گردد باید ببینیم چه زمانی آماده می‌شود .دوستان با فراغ بال بیشتری به مراحل فنی فیلم توجه می‌کنند و با دقت نظر و توجه به جزئیات فیلم را آماده خواهند کرد. البته عدم حضور فیلم در جشنواره برای همه عوامل فیلم جای تاسف دارد، امیدواریم فیلم با کیفیت مطلوب و مناسب آماده شود

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام