فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آبیار: پیام «اشیاء ...» در ستایش امانت‌داری است

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  آبیار: پیام «اشیاء ...» در ستایش امانت‌داری است


  نرگس آبیار با بیان اینکه پیام فیلم من در ستایش امانتداری است، گفت: خوشحال می‌شوم که فیلم من با «به آهستگی» رضا میرکریمی مقایسه میشود

 • عصر یکشنبه نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی «اشیاء از آنچه در آیینه می بینید نزدیکتر است» با حضور نرگس آبیار (کارگردان) ابوذر پور رحیمی (تهیه کننده) گلاره عباسی (بازیگر) منصور ظهوری (فیلمبردار) ،محمد حسین قاسمی (تهیه کننده)، پیمان خاکسار (تدوین گر) و محمد رضا شهدی فرد (مجری) این فیلم در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.

  در ابتدای این نشست «نرگس آبیار» با اشاره به این مطلب که ایده این فیلم دو سال پیش در ذهن من شکل گرفت، اظهار داشت: این فیلم نامه دو سال پیش در ذهن من بوجود آمد، ایده این فیلم از اتفاقات و کاراکترهایی که اطرافم بود گرفتم البته مدتها به دنبال سرمایه گذار برای ساخت فیلم بودم که با ارتباطی که با ابوذر پور رحیمی و آقای قاسمی از قبل داشتم فیلمبرداری فیلم را آغاز کردیم.

  آبیار با اشاره به این مطلب که پیش تولید و فیلمبرداری این فیلم 50 روز به طول انجامید، توضیح داد: این فیلم جزو سینمای مستقل ایران محسوب میشود، سینمای مستقل همیشه سعی می‌کند هزینه‌ها را پایین‌تر بیاورد و به همین دلیل زمان فیلمبرداری و پیش تولید کوتاه بود.

  وی در ادامه افزود: این فیلم بدون هیچ کمک مالی توسط بخش خصوصی ساخته شده است و ما برای ساخت آن از هیچ نهاد دولتی کمک نگرفتیم.

  به گزارش فارس، در بخش دیگری از این نشست، «امیر حسین قاسمی» یکی از تهیه‌کنندگان این اثر با اشاره به این مطلب که برای تولید این فیلم یک ریال از بخش دولتی کمک نگرفتیم، اظهارداشت: تمام هزینه های تولید این فیلم را بخش خصوصی داده است و ما به هیچ عنوان سعی نکردیم کمکی از بخش دولتی دریافت کنیم.

  این تهیه کننده با اشاره به این مطلب که 40 درصد فیلم در بازار فیلمبرداری شده است، توضیح داد: فیلمبرداری این بخش برای ما به شدت سخت بود و دلیل اینکه این فیلمنامه را انتخاب کردیم نگارش خانم «آبیار» که سعی کرده بود قصه اش با واقعیت همخوانی داشته باشد و امیدوارم این فیلم بتواند اکران خوبی داشته باشد هر چند اکران در سینما ایران مشخص نیست.

  در ادامه این مراسم نرگس آبیار پیام فیلم خود را در ستایش امانتداری توصیف کرد که تلنگری به مخاطب خواهد زد و گفت: خوشحالم میشوم که فیلم من را با فیلم سینمایی «به همین سادگی» رضا میرکریمی مقایسه میکنند.

  آبیار از کیفیت پخش تصویر و صدای سالن برج میلاد گلایه کرد و گفت: در اکران دیگر این مشکل ایجاد نشده بود.

  این کارگردان در ادامه افزود: فیلم با خانم‌ها ارتباط بیشتری برقرار کرده است.

  آبیار در مورد فیلمبرداری کار نیز توضیح داد: سعی داشتم هیچ چیز گل درشت نشود و در نحوه فیلمبرداری کار نیز دوربین روی دست بود و ما از سه پایه اصلا استفاده نکردیم.

  این کارگردان در ادامه افزود: سعی کردم کار به سمت مستند در حرکت باشد چرا که از طریق مستند میتوان واقعیت پیرامون را به سادگی نشان مخاطب دهیم.

  همچنین «گلاره عباسی» نیز در مورد نقش خود، توضیح داد: قصه این فیلم را خیلی دوست داشتم و در اولین دیدار با نرگس آبیار وقتی فیلمنامه را خواندم با آن ارتباط خوبی برقرار کردم و سعی کردم نقشم را خوب ایفا کنم.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام