فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • دبیر جشنواره فیلم فجر از ضرغامی تقدیر کرد

  ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  دبیر جشنواره فیلم فجر از ضرغامی تقدیر کرد


  محمد رضا عباسیان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر طی نامه‌ای از زحمات و مساعدت‌های عزت الله ضرغامی رئیس رسانه ملی تقدیر کرد.

 • محمدرضا عباسیان دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر طی نامه‌ای سرگشاده از حمایت‌ها و کمک‌های رسانه ملی در برگزاری باشکوه و گسترده جشنواره فیلم فجر تقدیر کرد.

  به گزارش روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر متن نامه دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر به این شرح است:  جناب آقای مهندس ضرغامی  ریاست محترم سازمان صدا و سیما  با ادب و احترام  خدا را شاکریم که سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پرتو همت متعالی همه دلسوزان، فرهیختگان، هنرمندان و سینماگران و اصحاب رسانه، منظم، باشکوه و تاثیرگذار برگزار شد.  خوشبختانه، برغم فضای تحریم در عرصه بین‌الملل و مشکلات و دشواری‌های اقتصادی این رویداد بزرگ فرهنگی و سینمایی و ضیافت نشاط انگیز و غرورآمیز قاطبه سینمایی ها در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با وفاق و همدلی خانواده سینما، استقبال پرشور و گسترده طیف های مختلف مردم، آگاهی بخشی و هیجان آفرینی رسانه ها و چتر حمایت رسانه ملی و عنایت بی دریغ جنابعالی باشکوهی بیش از دوره های پیشین محقق گردید و برگ زرین و تابناکی دیگری در تاریخ و چشم انداز فعالیت های فرهنگی و سینمایی این مرز و بوم رقم خورد.  به حسب وظیفه، مراتب قدردانی و سپاس خویش را به خاطر حمایت‌ها و مساعدت‌های رسانه ملی اعلام می‌دارم. همچنین، از حسن نظر و توجه وی‍ژه‍ معاونت‌های سازمان صدا و سیما (آقایان: دکتر دارابی معاون سیما، دکتر سرافراز معاونت برون مرزی،آخوندی معاونت سیاسی و دکتر صوفی معاونت صدا و دکتر علی عسگری معاونت توسعه و فناوری) تشکر و قدردانی می‌نمایم.  امیدواریم با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، یک جریان تازه و انرژی بخش و بالنده‌ای برای فرهنگ و سینمای ایران شکل گرفته باشد تا سینمای ما بیش از گذشته به عنوان پیشانی پرافتخار هنر، معرف هویت‌های فرهنگی، اخلاقی و انسانی ایران اسلامی به جهانیان باشد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام