فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «دلتنگی‌های عاشقانه» و «معراجی‌ها» به جشنواره فیلم فجر اضافه شدند

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  «دلتنگی‌های عاشقانه» و «معراجی‌ها» به جشنواره فیلم فجر اضافه شدند


  دو فیلم سینمایی «دلتنگی‌های عاشقانه» به کارگردانی رضا اعظمیان و «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی به جشنواره فیلم فجر اضافه شدند.

 • در حالی که طی چند روز گذشته اخبار ضد و نقیضی در خصوص اضافه شدن سه فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه»، «معراجی‌ها» و «نقش و نگار» به جدول مسابقه سینمای ایران سی و دومین جشنواره فیلم فجر منتشر شده بود سرانجام روابط عمومی جشنواره با اعلام اضافه شدن دو فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» و «معراجی‌ها» به شایعات پایان داد.

  بر اساس این گزارش، در ابتدای هفته جاری اخبار مختلفی به نقل از عوامل فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» منتشر می‌شد مبنی بر اینکه این فیلم به گفته مسئولان جشنواره به بخش سودای سیمرغ اضافه شده است که این موضوع سرانجام با اعلام جدول نمایش سینماهای مردمی و اضافه شدن نام «دلتنگی‌های عاشقانه» به فیلم‌های بخش سودای سیمرغ تایید شد.

  همچنین اخبار ضد و نقیضی در خصوص عدم حضور «معراجی ها» در بخش مسابقه سودای سیمرغ و اختصاص سانس ویژه در بخش خارج از مسابقه شنیده می‌شد که روابط عمومی جشنواره در خبری که بامداد روز پنجشنبه و یک روز قبل از مراسم افتتاحیه و دو روز قبل از نمایش فیلم‌ها بر روی سایت خود منتشر کرد، خبر حضور «معراجی‌ها» در جشنواره را تایید کرد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام