فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • نعمتی: دوست ندارم نقش تکراری بازی کنم/ در نقش بعدی مخاطبان را غافلگیر می‌کنم

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
  تعداد نظر :(#)

  نعمتی: دوست ندارم نقش تکراری بازی کنم/ در نقش بعدی مخاطبان را غافلگیر می‌کنم


  آناهیتا نعمتی معتقد است از ابتدا که وارد سینما شده است سعی کرده است پله به پله رشد کند و هیچگاه دوست ندارد نقش های تکراری بازی کند.

 • آناهیتا نعمتی، بازیگر سینما در مورد فعالیت های اخیر خود، اظهار داشت: امسال با فیلم «انارهای نارس» در جشنواره حضور دارم.

  وی در ادامه افزود: ضمن اینکه در فیلم «ساکن طبقه وسط» ساخته شهاب حسینی به ایفای نقش پرداخته ام و در جشنواره حضور ندارد. در حال حاضر در «ما همه گناهکاریم» به کارگردانی حامد امرایی مشغول بازی هستم که این کار فعلا متوقف است.

  نعمتی در ادامه افزود: از ابتدا که وارد سینما شده ام دوست داشتم پله پله رشد کنم و هیچگاه دوست نداشتم نقش های تکراری ایفا کنم.

  بازیگر فیلم «یکی می خواد باهات حرف بزنه» در ادامه در مورد نقش خود در فیلم «انارهای نارس»، اظهار داشت: نقشی که در این فیلم ایفا کرده ام، یکی از متفاوت ترین نقش هایی دوران زندگی ام است. امیدوارم براساس نظر اهالی رسانه و منتقدان که معتقد بودند بار اصلی فیلم بر دوش من است، این تجربه باعث شود تا کارهایی از این دست انجام دهم.

  نعمتی در ادامه افزود: با موفقیت در این فیلم دوست دارم در نقش بعدی ام مخاطبان را غافلگیر کنم. از کارگردانان و تهیه کنندگان می خواهم که جسارت بیشتری در دادن نقش های متفاوت به بازیگران داشته باشند. این اتفاق خوب می تواند رخ دهد و لازم نیست همواره هنرپیشگان و بازیگران را در نقش های کلیشه ای و تکراری مشاهده کنیم.

  بازیگر فیلم سینمایی «هیوا» در ادامه در مورد ارزیابی خود از آثار جشنواره نیز، اظهار داشت: فیلم هایی که من در جشنواره سی و دوم فیلم فجر دیده ام کارهای خوبی بوده اند و از طرف دیگر حضور کارگردانان جوان و با استعداد در این دوره از جشنواره خوشحال کننده است. امیدوارم کارگردانان نسل جدید با ایده های خوب و ایده ال های خود وارد سینما شوند و باید همه دست به دست هم دهیم تا این جوانان در سینما رشد کنند.

  فیلم انارهای نارس به عنوان اولین تجربه کارگردانی مجیدرضا مصطفوی روایت کننده داستان انسی و ذبیح دو فرد شهرستانی است که در حاشیهٔ شهر و در خانه ای اجاره ای زندگی می کنند. انسی از زنی سالخورده پرستاری می کند و ذبیح در شمال شهر کارگر ساختمانی است. آنها آرزو دارند بچه دار شوند تا آنکه...

  فیلم انارهای نارس شامگاه گذشته (چهارشنبه 16 بهمن ماه) با حضور بازیگرانی چون پژمان بازغی، شیوا خسرومهر، مهران رجبی، آناهیتا نعمتی، رابعه مدنی، ساقی زینتی و قطب الدین صادقی در سالن اهالی رسانه در برج میلاد برای مخاطبان اکران شد.


  منبع:سینما پرس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام