فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلم شیار ۱۴۳ به کارگردانی نرگس آبیار مانند تهران، در مشهد نیز با استقبال خوب عمومی روبرو شد.

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  فیلم شیار ۱۴۳ به کارگردانی نرگس آبیار مانند تهران، در مشهد نیز با استقبال خوب عمومی روبرو شد.


  استقبال بی نظیر از شیار ۱۴۳ در مشهد، به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، کاروان جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس شب گذشته به ایستگاه پنجم رسید و فیلم‌های شیار 143 و همچنین رنج و سرمستی در پردیس سینمایی هویزه مشهد به نمایش گذاشته شد.

 • استقبال بی نظیر از شیار ۱۴۳ در مشهد، به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، کاروان جشنواره فیلم فجر در مشهد مقدس شب گذشته به ایستگاه پنجم رسید و فیلم‌های شیار 143 و همچنین رنج و سرمستی در پردیس سینمایی هویزه مشهد به نمایش گذاشته شد. فیلم شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار که در در صدر نظرسنجی مخاطبان قرار دارد، در مشهد نیز با استقبال بسیار مناسبی روبرو شد، به نحوی که ساعتی قبل از اکران این فیلم در پردیس هویزه مشهد، خیابان‌های منتهی به این سینما مملو از علاقمندانی بود که به هر طریقی خود را به سینما رسانده تا نظاره گر این فیلم باشند. تعداد زیادی از مسئولان شهری مشهد نیز در میان مخاطبان این فیلم حاضر بودند. آخرین اکران فیلم قرار بود شب گذشته راس ساعت 21 در پردیس هویزه آغاز شود، اما به دلیل ازدحام جمعیت، فیلم با تاخیری در حدود 30 دقیقه آغاز شد....


  نظرات مردمی پس از اکران
  پس از اکران فیلمف در ساعات پایانی شب از تعدادی از تماشاگران نظراتشان را در ارتباط با این فیلم جویا شدیم.
  علیرضا حسینی، جوانی 22 ساله، دانشجوی کارشناسی معماری در ارتباط با فیلم شیار 143 گفت: بازی مریلا زارعی در این فیلم بسیار خیره کننده بود و معتقدم ایشان یکی از چهره‌های ویژه جشنواره امسال است، زیرا هم در این فیلم و هم در فیلم چ آقای حاتمی کیا حضوری بسیار پررنگ و مناسب داشت و امیدوارم یکی از جوایز امسال به ایشان تعلق بگیرد.
  وی می‌گوید: جشنواره فجر امسال در مشهد پرشورتر از سال قبل برگزار شد اما به نظرم در زمینه سخت افزاری و هماهنگی لازم پیشرفت زیادی در نحوه برگزاری انجام نشده بود و امیدوارم در سال‌های بعد به این مسئله نیز رسیدگی بیشتری شود.
  مرضیه.ب نیز یکی دیگر از مخاطبان این فیلم با تحسین بازی مریلا زارعی عنوان می‌کند: به نظرم فیلم به لحاظ محتوا و مضمون در رده بوی پیراهن یوسف آقای حاتمی کیا بود، یعنی از نظر محتوایی چیزی بیشتر از آن فیلم نداشت و بار عمده فیلم متوجه خانم مریلا زارعی بود، در واقع فیلم بیشتر از آن که به لحاظ موضوع جدید بتواند مخاطب را با خود درگیر کند، صرفا براساس بازی تحسین برانگیز بازیگران خود به این مهم نائل شد.


  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات هتلی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام