فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • طباطبایی: غفلت از پتانسیل‌های مشهد در جشنواره فیلم فجر/ رایزنی برای افزایش فیلم‌ها

  ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  طباطبایی: غفلت از پتانسیل‌های مشهد در جشنواره فیلم فجر/ رایزنی برای افزایش فیلم‌ها


  معاون هنری و سینمایی اداره‌­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی گفت: پتانسیل­‌ها و ظرفیت­‌های هنرمندان و سالن‌های نمایش در برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مشهد نادیده گرفته شده است.

 • معاون هنری و سینمایی اداره‌­کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی گفت: پتانسیل­‌ها و ظرفیت­‌های هنرمندان و سالن‌های نمایش در برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مشهد نادیده گرفته شده است. سیدحمید طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: امسال در 30 استان کشور جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد که ویژگی‌های خاص خود را دارد. این مقام مسئول با بیان این مطلب که سال گذشته تنها پنج استان جشنواره فیلم فجر را برگزار کردند، تصریح کرد: یکی از ویژگی­‌های برگزاری این جشنواره در سال جاری، اتخاذ سیاست واحد دبیرخانه جشنواره تهران برای همه استان­‌ها است. طباطبایی ادامه داد: به عنوان مثال در یکی از این استان­‌ها سالن سینما برای اکران فیلم­‌های جشنواره وجود ندارد در حالی که در پایتخت معنوی کشور نه تنها 11 سالن نمایش دیجیتال و آماده برای برگزاری این جشنواره وجود دارد، بلکه سینماگران مشهدی بسیاری نیز امسال با شرکت آثار فاخر خود در جشنواره فیلم فجر حضور دارند....


  وی پتانسیل­‌ها و ظرفیت­‌های هنرمندان خراسان رضوی را بالا دانست و افزود: قطعاً همه این هنرمندان از ما انتظار دارند یازدهمین جشنواره فیلم فجر را به بهترین شکل در مشهد برگزار کنیم.

  معاون هنری و سینمایی اداره­‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در ادامه افزود: سیاست واحد در نظر گرفته شده دبیرخانه جشنواره فیلم فجر باعث شده تا مشهد با ظرفیت‌های بسیار سالن سینما با استانی که هیچ سالنی برای اکران فیلم‌ها ندارد، یکسان در نظر گرفته شود که به نظر تصمیم درستی نیست.

  به گفته وی، با این نوع سیاست، مشهد هم تنها می‌­تواند 20 فیلم را در تعداد سینماهای محدودی نمایش دهد.

  طباطبایی تصریح کرد: برای تغییر این برنامه روز گذشته به تهران رفتیم اما نتیجه‌­ای نگرفتیم البته تا چند روز آینده دوباره سفری به تهران خواهیم داشت تا بتوانیم تعداد فیلم­‌های بیشتری را در کنار اجازه اکران در سالن سینماهای آفریقا و سیمرغ بگیریم.

  وی با بیان این نکته که اسامی فیلم­‌های اکران شده در تهران برای هیچ‌کدام از استان­‌ها هنوز مشخص نشده افزود: احتمالا برگزاری یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از 14، 15 بهمن آغاز و 25 بهمن نیز اختتامیه آن برگزار خواهد شد.

  طباطبایی در پایان تاکید کرد: یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با یکی دو روز اختلاف با تهران برگزار خواهد شد.

  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام