فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • مذاکره با مهمانان مراسم اختتامیه

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  مذاکره با مهمانان مراسم اختتامیه


  کیانیان ، عطاران و داریوش ارجمند : شاید در مشهد

 • قائم مقام دبیر دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: انتخاب فیلم‌هایی که در مشهد اکران می‌شود توسط مرکز انجام گرفته و ما هیچ‌گونه حق انتخاب و دخالتی در این جدول نداشتیم. سیدحمیدطباطبایی با بیان اینکه جدول برگزاری نمایش فیلم‌ها توسط ستاد برگزاری جشنواره در تهران تنظیم شده اظهار کرد: انتخاب فیلم‌هایی که در مشهد اکران می‌شوند توسط مرکز انجام گرفته و ما هیچ‌گونه حق انتخاب و دخالتی در تنظیم این جدول نداشتیم. وی افزود:امسال ستاد جشنواره در تهران تصمیم گرفت که در استانها یک لیست مشخص فیلم به نمایش در بیاید و به همین خاطرما هیچ گونه اختیاری در انتخاب فیلمهانداشتیم وتنها نمایش دهنده آثار هستیم. وی در خصوص قرار داشتن نام برخی فیلمها در دو روز مختلف در جشنواره مشهد گفت: پیش بینی ما درباره برخی فیلمها همچون"استرداد" و"هیس دخترها فریاد نمی زنند" " بشارت بھ یک شھروند ھزاره سوم "و" برلین منفی ٧ " اقبال بالای مخاطبین است به همین خاطر دو روز مختلف را برای نمایش انها در نظر گرفته ایم....


  قائم مقام دبیر دهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در خصوص وضعیت استقبال مخاطبین در روز ابتدایی جشنواره نیز گفت:بنظر من به نسبت فیلمهایی که در مشهد به نمایش در امده اند استقبال خوبی صورت گرفته است.
  وی افزود:البته ما طی مذاکراتی که با ستاد تهران داشتیم خواستار خضور برخی فیلمها شدیم که موافقت نشد.
  سیدحمیدطباطبایی در خصوص مراسم اختتامیه جشنواره فجر مشهد تصریح کرد:کمیته ای برای این منظور تشکیل شده وقرار است در روز 25 بهمن در سالن شهید اصغرزاده این مراسم با حضور مسئولین وهنرمندان برگزار شود.
  وی افزود:در حال حاضر مشغول مذاکره برای حضور هنرمندان داریوش ارجمند،رضا کیانیان،رضا عطاران،مهدی صباغی و انوشیروان ارجمند هستیم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام