فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • "شیار 143" هم ردیف "چ" قرار گرفت/ استقبال از فرش قرمز رضا عطاران در بین مخاطبان مشهدی

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  "شیار 143" هم ردیف "چ" قرار گرفت/ استقبال از فرش قرمز رضا عطاران در بین مخاطبان مشهدی


  فیلم "شیار 143" ساخته نرگس آبیار از لحاظ آراء مردمی در یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، هم ردیف فیلم "چ مثل چمران" قرار گرفت.

 • فیلم "شیار 143" ساخته نرگس آبیار از لحاظ آراء مردمی در یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، هم ردیف فیلم "چ مثل چمران" قرار گرفت. به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره فیلم فجر در مشهد به نیمه راه رسیده است و با آنکه فقط یک سالن برای اکران فیلم های جشنواره در اختیار مسئولان برگزاری آن قرار گرفته اما ازدحام مردم علاقمند به سینما در مشهد حال و هوای عجیبی به خیابان های منتهی به پردیس سینما هویزه داده است. "چ مثل چمران" فیلمی متفاوت و قابل تحسین / در بین فیلم هایی که از روز اول در جشنواره فیلم فجر مشهد اکران شد فیلم"چ مثل چمران" ابراهیم حاتمی کیا از نظر مخاطبان مشهد فیلمی متفاوت در بین فیلم های دفاع مقدس و قابل تحسین بود....


  فیلمی که تا این لحظه 83 درصد آرای مردمی را به خود اختصاص داده است اما فیلم "شیار 143" ساخته نرگس آبیار که در پنجمین روز جشنواره اکران شد از نظر مردم هم ردیف فیلم"چ" قرار گرفت و مخاطبان از این فیلم رضایت بالایی داشتند.

  "رد کارپت" رضا عطاران کارگردان مشهدی که با درون مایه طنز همراه بود هم به دل مخاطبان مشهدی نشست به طوری که در نظر سنجی ها 72 درصد رضایت مردمی را کسب کرد.

  جشنواره فیلم فجر مشهد از روز اول با نرسیدن فیلم"انار های نارس" و مشکلات صوتی فیلم"خط ویژه" در روز پنجم این تصور را ایجاد کرده که شاید فیلم های ارسال شده برای اکران روز ششم باز هم با مشکلی رو به رو شود بنابراین مسئولان برگزاری جشنواره تا آخرین لحظه و تست فیلم ها نام آنها را اعلام نمی کنند تا از سردرگمی و ناراحتی مردمی که برای دیدن فیلمی خاص بلیت تهیه می کنند کاسته شود.


  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام