فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • از 15 بهمن به مدت ده روز، سالن شهید اصغرزاده مشهد، میزبان 20 فیلم جشنواره فجر خواهد بود

  ۱۳۹۲/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  از 15 بهمن به مدت ده روز، سالن شهید اصغرزاده مشهد، میزبان 20 فیلم جشنواره فجر خواهد بود


  سالن شهید اصغرزاده مشهد امسال از 15 بهمن‌ماه میزبان علاقه‌مندان به جشنواره فیلم فجر است.

 • سالن شهید اصغرزاده مشهد امسال از 15 بهمن‌ماه میزبان علاقه‌مندان به جشنواره فیلم فجر است. امسال جشنواره فیلم فجر از 15 بهمن‎ماه به مدت 10 روز در سالن شهید اصغرزاده مشهد واقع در مجتمع فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) برگزار می‌شود. بنا بر این گزارش، با توجه به برنامه‌ریزی شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر در تهران، امسال این جشنواره در 30 استان کشور برگزار ‌می‌شود، همچنین در این شورا مقرر شده، تنها یک سینما اجازه پخش این فیلم‎ها را داشته باشد و هر فیلم تنها یک بار اکران شود. در این راستا بهمن‌ماه امسال با تلاش مسئولان برای بهتر برگزار شدن این جشنواره تنها 20 فیلم در مشهد و سایر شهرهای کشور اکران خواهد شد. جشنواره فیلم فجر در مشهد هر سال با استقبال خوب هنرمندان و علاقه‌مندان به سینما برگزار شده است که گواه این موضوع استقبال بی‌نظیر مردم هنردوست مشهدی از برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجردر مشهد بود، به طوری که در هر اجرا عده‎ای پشت درهای بسته ماندند اما با وجود استقبال چند هزار نفری، هر سال برگزاری این جشنواره‎ها به خصوص جشنواره فیلم فجر در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد....


  اما یازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در حالی برگزار می‎شود که نبود بودجه مشخص برای این جشنواره و تامین نشدن منابع مالی باعث شده امسال هم مانند سال‌های گذشته برگزاری این جشنواره با کش و قوس‌های فراوان روبه رو باشد.

  یادآور می‌شود، اسامی فیلم‌هایی که قرار است در جشنواره فیلم فجر مشهد اکران شود، به زودی در نشست خبری این جشنواره اعلام خواهد شد.

  منبع:سایت رسمی جشنواره فجر مشهد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام