فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «کلاشینکف» بیشترین امتیاز مردمی را گرفت

  ۱۳۹۲/۱۱/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  «کلاشینکف» بیشترین امتیاز مردمی را گرفت


  فیلم سینمایی «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی که در نهمین روز از جشنواره بین المللی فیلم فجر اکران شد، بالاترین رای مثبت مردمی را به دست آورد.

 • با تمام شدن نهمین روز از سی و دومین جشنوراه بین المللی فیلم فجر فیلم سینمایی «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی که در سانس ساعت 16 صبح اکران شد، بالاترین رای مثبت مردمی را به دست آورد.

  بر اساس این گزارش، در جدول آرای مردمی برای فیلم های اکران شده در روز نهم جشنواره فیلم های سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری که در بخش «سودای سیمرغ» قرار داشت و «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان که در بخش نگاه نو قرار داشت در رده دوم این جدول جای گرفتند.

  فیلم سینمایی «حق السکوت» ساخته محمدهادی ناییجی در رده سوم جای گرفت و همچنین فیلم سینمایی «اشباح» جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی در رده چهارم فیلم های مردمی روز نهم جای گرفت.

  بر اساس این گزارش فیلم سینمایی «کلاشینکف» داستان مردی است که با یک کلاشینکف در خیابان حضور دارد داستان این فیلم در ژانر اجتماعی ساخته می شود . کلاشینکف جدا از تم اجتماعی رگه های طنز و یک رگه مذهبی دارد که می توان آن را یک فیلم اجتماعی همراه با طنز و با رویکرد دینی دانست.

  در این فیلم بازیگرانی چون رضا عطاران، پولاد کیمیایی، ابوالفضل پورعرب، ساعد سهیلی و جمشید هاشم‌پور و ... به ایفای نقش پرداخته اند.


  منبع:سینما پرس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام