فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • 15 سیمرغ در آسمان مشهد

  ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  15 سیمرغ در آسمان مشهد


  حمید فرخ نژاد به مشهد می آید

 • مدیر کل ارشاد خراسان رضوی گفت: عوامل و کارگردان فیلم استرداد 25 بهمن ماه در اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد حضور خواهند داشت. سعید سرابی ظهر سه شنبه در نشست خبری در خصوص اختتامیه جشنواره فجر اظهار کرد: برابر جدولی که در دبیرخانه ملی جشنواره فجر در تهران ترسیم شده اختتامیه جشنواره فیلم فجر 25 بهمن ماه در مشهد برگزار می شود. مدیر کل ارشاد خراسان رضوی افزود: در مراسم اختتامیه فیلم فجر مشهد دبیر بخش استان ها، مدیران و معاونین سازمان سینمایی کشور نیز حضور خواهند داشت. سرابی بیان کرد: برابر با روال سال های گذشته در این مراسم چند تجلیل در مشهد صورت خواهد پذیرفت و دو یا چند فیلم بنابر انتخاب تماشاگران مشهد مورد تجلیل قرار می گیرند....


  حضور 15 هنرمند برگزیده جشنواره در مراسم اختتامیه مشهد

  وی اظهار کرد: بخشی از فیلم هایی که در تهران اکران شد را در مشهد نداشتیم و از سویی ذائقه مخاطب مشهدی با تماشاگران تهرانی کاملا متفاوت است از این رو مطمئنا فیلم هایی که از سوی تماشاگران مشهدی تجلیل می شوند با فیلم هایی که در تهران از دید تماشاگر تجلیل شده متفاوت است.

  مدیر کل ارشاد خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از بخش های جذاب و مورد علاقه مخاطب حضور برگزیدگان جشنواره ملی در مشهد است، افزود: بیش از 15 هنرمند برگزیده که در جشنواره بین المللی حضور فعالی داشته اند و توانستند سیمرغ بلورین دریافت کرده و کاندیدا باشند در اختتامیه فیلم فجر مشهد حضور خواهند یافت.

  سرابی گفت: حمید فرخ نژاد به عنوان کسی که سیمرغ بلورین در جشنواره دریافت کرده، سعید راد به لحاظ هنرمند برجسته و جهانگیر الماسی به عنوان چهره شاخص جشنواره به مراسم اختتامیه خواهند آمد.

  وی بیان کرد: فیلم ساز برتر، بهترین کارگردان و تهیه کنندگانی که حائز رتبه برتر شدن و کاندید سیمرغ بلورین بودند بخش دیگری از میهمانان حاضر در جشنواره هستند.

  اکران فیلم منتخب مردم مشهد

  مدیر کل ارشاد خراسان رضوی اظهار کرد: عوامل مشهدی هم که در بخش سودای سیمرغ مطرح بودند و کارگردان فیلم استرداد نیز در مراسم اختتامیه جشنواره حاضر خواهند بود.

  سرابی تاکید کرد: هنرمندان مشهدی نظیر رضا عطاران، سهیلی، شفیعی و حقیقی که در عرصه سینمای کشور فعال هستند نیز قول مساعد داده اند که به اختتامیه جشنواره بیایند.

  وی از حضور معاون سینمایی نیز در جشنواره خبر داد و افزود: در آخر این مراسم فیلم منتخب مردم مشهد نیز اکران می شود.
  مدیر کل ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اکران فیلم های ارزشی نیز بیان کرد: فیلم های ارزشی در حوزه نماز نیز در این مراسم مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام